Türk Ekonomi Bankası bulunduğu konumu ve aktif büyüklüğü ile Türkiye’nin genelinde başarı göstererek özel bankalar arasında üst sıralar da yerini alarak güçlü banka özelliğine sahip olmuştur.

Gelişmiş risk yönetimi sistemleri ile her türlü risk önceden tespit edilerek önlem alınması konusunda oldukça duyarlı bir yapıya sahip olan kurum çalışanlarının ve müşterilerinin isteklerini ön planda tutarak yoluna devam etmektedir.

Türkiye’de özel Bankacılık sektöründe tanınmış , özgün bir yere sahip olan TEB hedefleri ve faaliyet gösterdiği alanda hızla gelişmektedir.

Genç , dinamik ve analitik düşünce sahibi kadrosuyla Ekibine yeni üyeler alarak hizmet vermeye devam edecektir.

TEB Personel Alımı yapacağını açıkladı. TEB  özel bankacılık Ekibi arasında yerinizi almak istiyorsanız banka iş ilanları veya TEB Türkiye genel iş ilanı  ile internet üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası  bünyesinde çalışmak isteyen adaylardan  çalışma şartlarını gözden geçirerek uyum sağladığı özellikleriyle başvuru yapmaları istenmektedir. Başvuru yapacak olan adaylar Kurum tarafından Yurt Geneli Portföy Yönetmenleri olarak çalışmaya hak kazanmış olacaktır.

Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen genç , dinamik ve analitik düşünceye sahip tüm adaylar başvuru yapabilir.

Başvuru yapacak olan adaylar ; köklü ve güvenilir kurumda çalışmaya istekli ve kariyeri açısından iyi bir deneyim olacağı belirtilerek

Başvuruda bulunan adayların Türkiye Ekonomi Bankası  tarafından yapılacak olan banka sınavlarına tabi tutulacaklardır. Sınavlar da başarı gösteren adaylar; kurum tarafından verilecek eğitim sonrasında işe başlayacakları belirtilmiştir.

http://www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi/kobi-bankaciligi-portfoy-yonetmeni-is-ilani-i1449955/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

6 + eighteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.