Banka İş İlanları Garanti Bankası Şube İzleme Yetkilileri Alacak

Garanti Bankası Şube İzleme Yetkilileri Alacak

Son Güncelleme:

Ülkemiz genelinde faaliyet gösteren Garanti Bankası; hızla büyüme göstererek hedeflerini yükseltmeyi amaçlamış ve bu doğrultuda çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Genç ve dinamik kadrosuyla başarılarına her geçen gün yenilerini eklemiş olan kurum özel bankacılık alanında tanınmış ve  güçlü bankalar arasında en üst sıralar da yerini almayı başarmıştır.

Garanti Bankası çalışma Ekibi ile faaliyetlerini hızlı ve doğru bir şekilde müşteri hizmetine sunmuş bulunmaktadır. Kurum bünyesinde çalışanların hızlı ve  güvenilir hizmet vermek adına gerçekleştirmiş olduğu hizmetin kalitesini üst seviyede tutmayı amaç edinmiştir. Kurum bünyesinde çalışanların, Ekibine yeni çalışma arkadaşlarının katılımlarıyla hizmet vereceğini belirtmiştir.

Garanti Bankası Personel Alımı yapacağını açıkladı. Garanti Bankası Şube İzleme Yetkilileri Alacağını duyurdu.      

Başvuruda bulunmak isteyen adayların Banka iş ilanları veya Garanti Bankası iş ilanları aracılığı ile başvurularını internet üzerinden gerçekleştirebileceklerdir.

Başvuru koşulları doğrultusunda başvuru da bulunan adaylar ; Sorumluluk sahibi , planlı , programlı çalışmaya özen gösteren ve ekip çalışmaların da aktif rol alabilen güler yüzlü adaylar başvuru yapabilecekleri belirtilmiştir. Adaylar;  iyi derecede MS Office (Excel ve Access) bilgi sahibi olmaları istenmiştir.

Başvuru yapacak olan adaylar iş tanımı olarak;  Bir çok servis ve kullanıcı bazında kapasiteli rapor hazırlamak, Şube Müşteri İşlem ve Gişe Servislerinde çalışmaların performans değerlendirme kriterleri ile eğitim ve diğer ihtiyaçlarının belirlenmesi için ilgili birimlerle çalışılacağı belirtilerek ilgili konularda faaliyet  göstererek sorumlu olacakları bildirilmiştir. Çalışma saatleri ve çalışma programının en iyi uygulandığı bir kurum olarak bilinen Garanti  Bankası bünyesinde bulunan çalışanları ve başvuru yapacak adaylar için kaliteli bir çalışma ortamı oluşturulmuştur.

Garanti Bankası Ekibi arasında yerini almak isteyen adaylar Banka iş ilanları ile başvurularını gerçekleştirmeleri istenmiştir. İnternet üzerinden başvuru da bulunan adaylar , Garanti Bankası Bünyesinde yapılacak olan Banka sınavlarına tabi tutulacaklardır. Başarı gösteren adayların sıralamaların da yüksek olmasıyla banka bünyesinde verilecek olan eğitime katılacaklardır. Alınan eğitim sonrasında işe başlayacakları belirtilmiştir.

Garanti Bankası iş ilanlarına başvurularını bu bağlantılar üzerinden yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/garanti-bankasi/sube-izleme-yetkilisi-is-ilani-i1363594/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,159BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
7,198TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,494TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler