Denizbank Kurumsal ve Ticari Krediler Analisti Alacak

0

Türk denizcilik sektöründe finansman sağlamak üzere Devlet Bankası olarak kurulmuş olan Denizbank; kuruluşu 1938 yılına kadar dayanmaktadır. 1997 yılında özelleştirilmeye gidilmiş olarak yeni kurumsal kimliği çerçevesinde personel alımı ve şube açılışları yapmaktadır. Türkiye genelinde geniş şube ağına sahip bulunmakta olan Denizbank; geniş bir hedef kitlesine sahip olmakla beraber Stratejik büyüme hedefi doğrultusunda geniş şube ağı ile artan ürün ve hizmet verme çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Denizbank; başarısının arkasında , çalışanları tarafından benimsenmiş güçlü kurum kültürü ve prensiplerine sahip olmaları gösterilmektedir. Kurum çalışanlarının görenlerini en iyi şekilde yerine getirilmesi amacıyla hazırlanan genel politikalar ve projeler bulundurmaktadır.

Denizbank personel alımı yapacağını açıkladı. Denizbank kurumsal ve ticari krediler analisti olarak çalışmak üzere personel alımı yapacağını belirterek iş başvurusunda bulunacaklar için genel koşulları belirtmektedir.

Başvuruda bulunacak olan adaylar; Mali analiz yeteceğine sahip , kredi değerlendirmesi yapabilen , iyi derece de analiz yapabilme özelliğine sahip, üniversite mezunu, finansman konuları hakkında bilgi sahibi olan adaylar başvuru yapmaları beklenmektedir.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar Banka iş ilanları ve Denizbank iş ilanları ile internet üzerinden başvuruda bulunabileceklerdir. Başvuru sonrasında adaylar Denizbank bünyesinde yapılacak olan Banka sınavları ile değerlendirmeye alınacaklardır. Banka sınavları sonucunda başarı gösteren adaylar kurum tarafından irtibata geçilerek bilgilendirme yapılacaktır.

http://www.kariyer.net/denizbank/kurumsal-ve-ticari-krediler-analisti-is-ilani-i1436930/

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın