Ana Sayfa Banka İş İlanları Fibabanka Danışmanlar Arıyor ( Önlisans ve Lisans Mezunu)

Fibabanka Danışmanlar Arıyor ( Önlisans ve Lisans Mezunu)

-

Ülkemizin gelişmekte ve müşteri portföyünü genişletmekte olan bankalarından biri olan Fibabanka yeni açılan şubeleri ve mevcut şube kadroları için Bireysel Satış Danışmanları aramakta. Fibabanka’nın Ankara, Antalya, İstanbul bölgelerinde görev almak üzere başvuruları başladı. Fibabank iş başvuruları, Fibabanka banka iş ilanları ve detayları

Fibabanka mevcut şube ağını genişletmeye devam ederken, aynı zamanda personel sayısınıda her geçen gün arttırmaya devam etmekte. Banka farklı dönemlerde, farklı departmanlar ve pozsiyonlar için banka iş ilanları yayınlamakta. Fibabanka iş başvuru süreçleri sonucunda kariyerine bu büyük kurum çatısı altında başlayacak deneyimli ve deneyimsiz bankacı personel alımları yapmakta.

Fibabanka 2016 personel alımları dahilinde, yeni kadrolar oluşturuldukça iş ilanları süreçleri sürdürülmekte. Banka tarafından yayınlanan bir başka banka iş ilanı Bireysel Direkt Satış Danışmanı pozisyonu için en az Lise ve tercihen Lisans mezunu adaylar aranmakta.

Fibabanka şube kadrolarına bağlı olarak görev alacak personeller, banka ürünlerinin tanıtım ve satış aktivitelerinde yer alacaktır. Bankalar tarafından yayınlanan iş ilanları neticesinde düzenlenen banka sınavları ile başarılı olan adaylar kurumsal yapıda faaliyet gösteren bankalarda süresiz iş sözleşmesi ile görev alabilmekteler.

Bankalar düzenledikleri mülakat süreçleri sonunda uygun görülen adaylar için ayrıca eğitim süreçleride planlayabilmekteler. Kariyerini bankacılık alanında iletletmeyi hedefleyen bankacı adayları için ilk pozisyonlar seviyesinde olan satış danışmanlığı için Fibabanka şubelerinde görev alacak personeller aranmakta.

Fibabanka Bireysel Direkt Satış Danışmanı pozisyonu için bu bağlantılardan başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.tumislerburada.com/is-ilani/bireysel-direkt-satis-danismani-kariyer-net-fibabanka-a-s/8219324

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,617BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,431TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler