Türkiye genelinde faizsiz bankacılık alanındaki finansal kuruluşlar arasında öncü bir kurum özelliğine sahip olan Albaraka ; 1985 yılından itibaren hizmet vermektedir. İnsan kaynağı ve teknolojik alt yapısı ile dikkatleri üzerine çekmiş olan Albaraka;  genç ve dinamik çalışma Ekibine yeni ekip arkadaşları arayışına devam ediyor.

Türkiye’de faizsiz Bankacılık sektöründe tanınmış , özgün bir yere sahip olan Albaraka Personel alımları devam ediyor. Türkiye finans sektörünün güçlü ve saygın markalarından biri olan Albaraka; bünyesinde çalışmak isteyen adaylar banka iş ilanlarına başvuru yapmaları istenmektedir.

Müşteri beklentilerini öğrenmeye yönelik olarak bankacılık ve finans sektörünün takibini yapmak amacıyla çeşitli  işlemlerle ilgili konularda bilgi sahibi olan adayların başvuru yapması beklenmektedir. Sağlam bir kuruluş olarak bilinen ve faizsiz bankacılık sektörünün öncüsü olan Albaraka; sunulan hizmet kalitesini en üst seviye de tutarak öncü bankalar arasında gösterilmektedir. Hizmet kalitesinin  göz önünde bulundururken müşteri memnuniyetini artırmak adına hedeflerini sürdürebilir şekilde devam ettirmektedir. Başvuracak olan adaylar için; faizsiz bankacılık alanında çalısmaya istekli , düzenli raporlama alışkanlığına sahip , gerçekleştirilen hizmetin sonuç odaklı düşünebilme yetisi , yenilikçi düşünme , sözlü ve yazılı ifade becerisi yüksek , dikkat odaklı çalışma  gibi yeteneklere sahip olunması istenmektedir.

Albaraka çalışma Ekibi arasında yerinizi almak istiyorsanız eğer Albaraka bünyesinde yapılacak olan Banka Sınavlarından önce Albaraka Personel Alımı veya Banka iş ilanları aracılığı ile başvuru yapmanız gerekmektedir.Başvuru yapan adaylar banka sınavları sonucunda başarı göstererek alacakları eğitim sonrasında çalışmaya başlayacaklardır.

http://www.kariyer.net/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s/bireysel-pazarlama-segment-yonetim-uzmani-is-ilani-i1424998/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

four + one =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.