Banka İş İlanları Akbank Bursa Bölgesi Gişe Yetkilileri Alacak

Akbank Bursa Bölgesi Gişe Yetkilileri Alacak

Son Güncelleme:

Türkiye Finans sektörünün güçlü ve köklü kurumu olan Akbank uzun vadeli sürdürülebilir büyüme elde etmeye devam etmek amacıyla personel alımlarına devam etmektedir. Ayrıca yaygın şube ağı ile Bankacılık sektöründe özgün bir yere sahiptir.

Gelişmeye önem veren kurum; yeniliklere açık , verdiği hizmetler doğrultusunda istikrarlı bir şekilde etkin hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini arttırmayı hedef edinmiştir. Özel bir banka olan Akbank olarak müşteri ilişkilerinin sürdürülmesi, müşteri talep ve isteklerine en kısa süre de yerine getirilmesi  konusunda oldukça hassas davranmaktadır.

Başvuruda bulunan adaylar da genel istenilen özellikler olarak genç, dinamik ekip çalışmasına uyum sağlayabilen analitik düşünce sahibi, hızlı ve kurallar doğrultusunda hareket edebilen adaylar arasında seçim yapılacaktır.

Akbank; kurum olarak sürdürebilir büyümeyi hedef edinmiştir. Verilen hizmet kalitesini artırmayı ve hedeflerini büyütme yolunda çalışanın desteğini önemli görmekle birlikte müşteri memnuniyetini önem vermiştir.

Kurum bünyesinde çalışan ekibin uygun departmanlar da çalışarak ileriye dönük olarak iyi bir kariyere sahip olmaları sağlanmıştır. Siz de pozisyonunda çalışarak kariyerinizde yükselme imkanı elde edebilirsiniz.

Başvuru yapacak olan adaylar için tecrübeli olma şartı aranmamakla beraber Türkiye genelinde herhangi bir üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun bulunmuş olmaları istenmiştir. Dinamik, güler yüzlü, müşteri odaklı çalışmaya önem veren etkin iletişim konularında bilgi sahibi olan adaylar başvuru da bulunabileceklerdir. Takım çalışmasına yatkın olması istenen adayların iş tanımı olarak Akbank Gişe Yetkilisi olarak Akbank bünyesinde çalışmaya hak kazanmış olacaklardır.

Başvuru yapacak olan adaylar Banka iş ilanları veya Akbank iş ilanları başlıkları  altında internet üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

Personel alımlarında yapılacak olan banka sınavları aracılığıyla başarıya ulaşan adaylar arasında değerlendirmeye alınacaktır. Yapılacak olan Banka sınavları sonucunda başarıya ulaşan adaylar Akbank çalışanı olarak verilen hizmetlerde katkıda bulunacaktır.

Akbank Bursa Bölgesi Şube Gişe Yetkilisi ilanı ve diğer banka iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank/gise-yetkilisi-bursa-bolge-is-ilani-i1391364/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,148BeğenenlerBeğen
7,202TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,492TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler