Akbank Bursa Bölgesi Gişe Yetkilileri Alacak

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye Finans sektörünün güçlü ve köklü kurumu olan Akbank uzun vadeli sürdürülebilir büyüme elde etmeye devam etmek amacıyla personel alımlarına devam etmektedir. Ayrıca yaygın şube ağı ile Bankacılık sektöründe özgün bir yere sahiptir.

Gelişmeye önem veren kurum; yeniliklere açık , verdiği hizmetler doğrultusunda istikrarlı bir şekilde etkin hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini arttırmayı hedef edinmiştir. Özel bir banka olan Akbank olarak müşteri ilişkilerinin sürdürülmesi, müşteri talep ve isteklerine en kısa süre de yerine getirilmesi  konusunda oldukça hassas davranmaktadır.

Başvuruda bulunan adaylar da genel istenilen özellikler olarak genç, dinamik ekip çalışmasına uyum sağlayabilen analitik düşünce sahibi, hızlı ve kurallar doğrultusunda hareket edebilen adaylar arasında seçim yapılacaktır.

Akbank; kurum olarak sürdürebilir büyümeyi hedef edinmiştir. Verilen hizmet kalitesini artırmayı ve hedeflerini büyütme yolunda çalışanın desteğini önemli görmekle birlikte müşteri memnuniyetini önem vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Akbank Gişe Yetkilisi Personeller Arıyor!

Kurum bünyesinde çalışan ekibin uygun departmanlar da çalışarak ileriye dönük olarak iyi bir kariyere sahip olmaları sağlanmıştır. Siz de pozisyonunda çalışarak kariyerinizde yükselme imkanı elde edebilirsiniz.

Başvuru yapacak olan adaylar için tecrübeli olma şartı aranmamakla beraber Türkiye genelinde herhangi bir üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun bulunmuş olmaları istenmiştir. Dinamik, güler yüzlü, müşteri odaklı çalışmaya önem veren etkin iletişim konularında bilgi sahibi olan adaylar başvuru da bulunabileceklerdir. Takım çalışmasına yatkın olması istenen adayların iş tanımı olarak Akbank Gişe Yetkilisi olarak Akbank bünyesinde çalışmaya hak kazanmış olacaklardır.

Başvuru yapacak olan adaylar Banka iş ilanları veya Akbank iş ilanları başlıkları  altında internet üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

Personel alımlarında yapılacak olan banka sınavları aracılığıyla başarıya ulaşan adaylar arasında değerlendirmeye alınacaktır. Yapılacak olan Banka sınavları sonucunda başarıya ulaşan adaylar Akbank çalışanı olarak verilen hizmetlerde katkıda bulunacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Akbank İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise ve Üniversite)

Akbank Bursa Bölgesi Şube Gişe Yetkilisi ilanı ve diğer banka iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank/gise-yetkilisi-bursa-bolge-is-ilani-i1391364/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...