Kuveyt Türk Türkiye Geneli Personel Alıyor

0

Türkiye Finans sektörünün güçlü ve köklü kurumlarından olan Kuveyt Türk Katılım Bankası uzun vadeli sürdürülebilir büyüme elde etmeye devam etmektedir. Yaygın şube ağı ile Bankacılık sektöründe özgün bir yere sahiptir.

Gelişmeye önem veren kurum; yeniliklere açık, verdiği hizmetler doğrultusunda istikrarlı bir şekilde etkin hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini arttırmayı hedef edinmiştir. Kuveyt Türk olarak müşteri ilişkilerinin sürdürülmesi, müşteri talep ve isteklerine en kısa süre de yerine getirilmesi  konusunda oldukça hassas davranmaktadır.

Kuveyt Türk; Müşterisinin talep ve ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuş  özel bir banka olma özelliğine sahiptir. Geniş hizmet ağı ile müşterilerine ulaşmayı hedefleyen Kuveyt Türk çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir.

Kuveyt Türk Genel Müdürlükte çalıştırılmak üzere personel alımı için genel başvurular devam ediyor.

Başvuruda bulunacak olan adaylar; Mali analiz yeteceğine sahip , kredi değerlendirmesi yapabilen, analiz yapabilme özelliğine sahip, tercihi olarak İngilizce bilen , üniversite mezunu , esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, finansman konuları hakkında bilgi sahibi olan adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar Banka iş ilanları ve Kuveyt Türk iş ilanları ile internet üzerinden başvuruda bulunabileceklerdir. Kuveyt Türk iş başvurusu yapacak olan adaylar başvuru sonrasında adaylar Kuveyt Türk bünyesinde yapılacak olan Banka sınavları ile değerlendirmeye alınacaklardır. Banka sınavları sonucunda başarı gösteren adaylar kurum tarafından irtibata geçilerek bilgilendirme yapılacaktır.

http://www.kariyer.net/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s/genel-basvuru-is-ilani-i1446152/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın