Banka İş İlanları Kuveyt Türk Türkiye Geneli Personel Alıyor

Kuveyt Türk Türkiye Geneli Personel Alıyor

Son Güncelleme:

Türkiye Finans sektörünün güçlü ve köklü kurumlarından olan Kuveyt Türk Katılım Bankası uzun vadeli sürdürülebilir büyüme elde etmeye devam etmektedir. Yaygın şube ağı ile Bankacılık sektöründe özgün bir yere sahiptir.

Gelişmeye önem veren kurum; yeniliklere açık, verdiği hizmetler doğrultusunda istikrarlı bir şekilde etkin hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini arttırmayı hedef edinmiştir. Kuveyt Türk olarak müşteri ilişkilerinin sürdürülmesi, müşteri talep ve isteklerine en kısa süre de yerine getirilmesi  konusunda oldukça hassas davranmaktadır.

Kuveyt Türk; Müşterisinin talep ve ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuş  özel bir banka olma özelliğine sahiptir. Geniş hizmet ağı ile müşterilerine ulaşmayı hedefleyen Kuveyt Türk çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir.

Kuveyt Türk Genel Müdürlükte çalıştırılmak üzere personel alımı için genel başvurular devam ediyor.

Başvuruda bulunacak olan adaylar; Mali analiz yeteceğine sahip , kredi değerlendirmesi yapabilen, analiz yapabilme özelliğine sahip, tercihi olarak İngilizce bilen , üniversite mezunu , esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, finansman konuları hakkında bilgi sahibi olan adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar Banka iş ilanları ve Kuveyt Türk iş ilanları ile internet üzerinden başvuruda bulunabileceklerdir. Kuveyt Türk iş başvurusu yapacak olan adaylar başvuru sonrasında adaylar Kuveyt Türk bünyesinde yapılacak olan Banka sınavları ile değerlendirmeye alınacaklardır. Banka sınavları sonucunda başarı gösteren adaylar kurum tarafından irtibata geçilerek bilgilendirme yapılacaktır.

http://www.kariyer.net/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s/genel-basvuru-is-ilani-i1446152/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,159BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
7,198TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,494TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler