Turkcell haftanın maçı etkinliği bu hafta…

0

Spor Toto Süper Lig ’in resmi iletişim sponsoru Turkcell, Kulüpler Birliği Vakfı (KBV) ile işbirliği imzalayarak vakfın ana sponsoru oldu ve ‘Futbol Ne Güzel Şey ’ söylemiyle Türk futbolunun marka değerinin yükselmesine katkı sağlamayı amaçlayan Turkcell, bu işbirliği çerçevesinde ‘Haftanın Maçı’ projesini hayata geçirdi. Yapılan açıklamada, bu haftaki ‘Turkcell Haftanın Maçı’ karşılaşması, 30 Nisan Cumartesi günü, saat 16.00 ’da Eskişehirspor-Trabzonspor arasında Eskişehir Atatürk Stadyumu ’nda oynanacak.

Yeşil sahanın coşkusunun Eskişehir’e taşınacağı ‘Turkcell Haftanın Maçı’ etkinliği için 29-30 Nisan tarihlerinde Espark AVM ’de bir etkinlik alanı oluşturulacak ve etkinlikten bir gün önce, şehir içinde mobil araçlar ve ekiplerle ön tanıtım yapılacak. Turkcell’den yapılan açıklamada; etkinlikler, 2 gün boyunca 10.00-22.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Eskişehirsporlu futbolcular etkinlik alanında taraftarlarla bir araya gelecek. Turkcell etkinlik alanında ve Eskişehir ’deki mağazalarında maç biletlerinin hediye edileceği organizasyonda, ziyaretçiler futbol aktiviteleriyle karşılanacak. Ayrıca, maçı izlemek için gerekli Passolig kartı olmayan futbolseverlere, etkinlik alanında ücretsiz olarak kart sahibi olacağı bildirildi.

Ayrıca yapılan açıklamada, GollerCepte ’nin 4 büyük takım taraftarı için hazırladığı uygulamalara sahip kullanıcıların, ‘Turkcell Haftanın Maçı ’nda atılan golleri de cep telefonlarından ücretsiz izleyeceği belirtildi. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın