T.İş Bankası İstanbul Memur Alım Sınavı

0

Bireysel ve ticari bankacılık hizmeti sunarak Türkiyenin en büyük özel bankası olma özelliği ile tanınmış olan Türkiye İş Bankası; cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankası olma özelliğine sahiptir.

Türkiye İş Bankası, Türkiye’de yaşayan toplumun tüm kesimlerine ulaşan bir hizmet ağına sahip olmaktadır. Hizmet kalitesinin göz önünde bulundururken müşteri memnuniyetini artırmak adına hedeflerini sürdürebilir şekilde devam ettirmektedir. Geniş kitlelere ulaşımı kolay olan kurum hedeflediği birçok projeyi hayata geçirmeyi başarmaktadır.

Kariyer hedeflerini uluslarası bir bankanın aracılığıyla gerçekleştirmek isteyen adaylar için Türkiye İş Bankası memur alımı sınavına katılmalarının gerekli olduğu belirtilmektedir.

Başvuru da bulunmak isteyen adayların; Türk vatandaşı olmaları , herhangi bir sağlık problemlerinin bulunmaması ve kamu haklarından yoksun olmamaları başvuru gerekçeleri arasında yer almaktadır.

Gereken koşullara uyum sağlayabileceğini düşünen adaylar online olarak  gerçekleştirerek etkin ve güvenilir bir Kurumda iyi bir kariyer fırsatı yakalamış olacaklardır.

Analitik düşünce sahibi kadrosuyla Ekibine yeni üyeler  alarak devam edeceğini açıklayan İş Bankasına başvuru yapmak isteyen adaylar; İş Bankası iş ilanları ile başvuru da bulunmaları istenmektedir. Başvuru koşullarına uygun görülen adaylar kurum tarafından İş Bankası Sınavına katılmak üzere davet edilecektir. İş Bankası tarafından yapılan sınavlar da başarılı olmak isteyen adaylar Banka sınavları için hazırlık yapmalarının gerekli olduğunu belirterek yapılan sınavda başarılı olacaklardır.

İşe alım süreci sonucunda uygun görülen adaylar bankanın ihtiyaç duyduğu departmanlar için kurum tarafından görev teklifleri yapılacaktır. İşe alım sürecinde adaylarda istenen belgelerin hazır bulundurulması gerekmektedir. İşe alım sürecinin tamamlanmasıyla adaylar İş Bankası bünyesinde çalışmak üzere işe başlayacaklardır.

İş Bankası memurluk sınavı ve diğer iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın