Denizbank En Az Lise Mezunu Eğitim Programı

0

Denizbank’ın yeni projelerinden biri olan Telefonda satış eğitim programı için başvurular başladı. Banka tarafından düzenlenecek olan eğitim için en az lise mezunu olma şartı aranıyor. Program sonunda banka tarafından sunulacak iş imkanı dahilinde Denizbank kadrosunda görev alabileceksiniz.

Gelişen bankacılık sektörü her geçen gün farklı gereksinimler doğrultusunda programlar düzenlemektedir. Denizbank tarafından yayınlanan banka iş ilanı kapsamında da Telefonda Satış Programı düzenleneceği belirtilmektedir.

1988 ve üzeri doğumlu adayların değerlendirmeye alınacağı program kapsamında banka tarafından iş olanağı sunulacaktır. Denizbank geniş ürün yelpazesi içerisinde bu ürünlerini tanıtabilecek bankacı adayları aramaktadır.

Bankaların iş ilanları kapsamında genelde başvuran adaylar banka sınavlarına dahil edilir, ancak program başvuruları neticesinde adaylar mülakat süreçleri sonunda eğitim programına girebilecektir.

Denizbank iş ilanı kapsamında yayınlanan telefonda satış eğitim programı bankacılık hakkında bir çok konuda deneyim kazanabileceğiniz içerik sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Eğitim dahilinde, kişisel gelişim, satış ileri teknikleri, bankacılık kanunu, diksiyon eğitimleri ve sertifika imkanı sunulmaktadır.

Bankacılık kariyerinize Denizbank kadrosunda başlamak üzere program için başvuruda bulunabilirsiniz.

Denizbank iş ilanı başvuruları ve detayları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/denizbank-a-s/telefonda-satis-temsilcisi-egitim-programi-is-ilani/668413

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın