Yapı Kredi Bankası Kredi Yönetimi Yetkilisi/Uzmanı Alıyor

0

Yapı Kredi Bankası; faaliyet gösterdiği alanda istikrarlı bir şekilde büyüme göstermektedir. Özel bankacılık alanında hızlı ve sürdürebilir büyüme göstermesi ile Türkiye genelinde çalışanlarının ve müşterilerinin ilk tercihi olmaktadır.

Kurum bünyesinde çalışan ekibin uygun departmanlar da çalışarak ileriye dönük olarak iyi bir kariyere sahip olmaları sağlanmıştır.

Türkiye Finans sektörünün güçlü ve köklü kurumu olan Yapı Kredi Bankası,  hedefleri doğrultusunda çalışmaya  devam etmektedir. Yaygın şube ağı ile Bankacılık sektöründe özgün bir yere sahip olan kurum çalışanlarına ve müşterilerine talepleri doğrultusunda hizmet vermeye önem vermektedir.

Oluşan Uzmanlık kadroları için banka personel alımları hedefleyen Yapı Kredi Bankası A.Ş dönemsel olarak iş ilanları yayınlamaktadır. Gelişmeye önem veren kurum; yeniliklere açık , verdiği hizmetler doğrultusunda istikrarlı bir şekilde etkin hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini arttırmayı hedef edinmiştir. Yapı kredi olarak müşteri ilişkilerinin sürdürülmesi , müşteri talep ve isteklerine en kısa süre de yerine getirilmesi konusunda oldukça hassas davranmaktadır.

Yapı Kredi Bankası genel müdürlük kredi yönetimi biriminde görev alacak yeni yetkili ve uzmanlar alacağı duyurulmuştur. Bu doğrultuda yeni adaylarla görüşmeyi hedefleyen banka, ilgili pozisyon için banka iş ilanı yayınlamıştır.

MS Office programını iyi derece de kullanabilen Sorumluluk sahibi, planlı,  programlı çalışmaya özen gösteren, ekip çalışmaların da aktif rol alabilen Güler yüzlü adaylar başvuru yapmaları beklenmektedir. Esnek çalışma saatlerinin en iyi uygulandığı bir kurum olarak bilinen Yapı Kredi Bankasına başvuru yapacak adaylar için kaliteli bir çalışma ortamı oluşturulmuştur.

Yapı Kredi Personel alımı için yapılacak olan başvurulara katılmak isteyen adaylar Banka iş İlanları veya Yapı Kredi iş ilanları ile internet aracılığı ile başvuruda bulunabilirler. Başvuru sonrasında adaylar Yapı Kredi Bankası tarafından yapılacak olan Banka sınavlarına katılacaklardır. Yapılacak olan Banka sınavları sonunda sınav sonuçları adaylara bildirilecektir.

Yapı Kredi Bankası Yetkili ve Uzman kadrosu için başvurularınızı bu bağlantılardan gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-kredi/kobi-kredi-yonetimi-yetkilisi-uzmani-is-ilani-i1446193/

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın