Ana Sayfa Banka İş İlanları Akbank Çok Sayıda Personel Arıyor

Akbank Çok Sayıda Personel Arıyor

-

Ülkemiz bankacılık sektöründe en büyük sermayeli bankalar arasında kendine yer bulan Akbank T.A.Ş kadrolarında görev alacak yeni personel alımları yapıyor. Banka tarafından yayınlanan yaklaşık 37 farklı iş ilanı için yüzlerce yeni ekip arkadaşları aranmakta. Akbank iş ilanları, Akbanka iş başvuruları ve Akbank sınav bilgileri

Son dönemlerde ülke ekonomisi personel alımlarını durgunlaştırırken bankalar tarafından tekrar sektöre yeni yüzler kazandırabilmek adına iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Türkiye bankacılık sektöründe önemli bir konuma sahip olan Akbank’ta bir çok farklı departman ve pozisyon için banka iş ilanları yayınlanmakta.

2016 Banka personel alımları için yılın orta dönemine yaklaştığımız bu günlerde bir çok banka ikinci dönem personel alımlarına hazırlanıyor. Bankalar şube, operasyon birimleri ve genel müdürlük birimleri için oluşan açık pozisyonlarını yayınlamaya hazırlanıyor.

Akbank bir çok farklı pozisyon için halihazırda yayınladığı iş ilanları ile yeni adayların başvurularını almakta. Deneyimli ve deneyimsiz adaylar için yayınlanan iş ilanlarına başvuran adaylar için mülakat süreçleri ve ihtiyaç görülmesi halinde banka sınavları düzenlenecektir.

Banka tarafından gerek şube kadroları gerekse Operasyon merkezinde bulunan birimler için ayrı iş ilanları bulunmaktadır. Ayrıca Akbank Türkiye geneli banka personel alımları da yayınlamaktadır. Bunların başında şubelerin gişe kadroları, satış birimleri ve bireysel ticari bankacılık yönetmenliği pozisyonları görülmektedir.

Akbank 2016 yılı personel alımları, banka sınavları ve iş ilanlarına bu bağlantılardan başvurabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,584BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,427TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler