Yeni dönem bankacılığı anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmak adına yapmış olduğu sistematik ve hızlı finansal çözüm üretmek amacıyla kurum çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

ING Bank; sağladığı sosyal olanaklar ve rahat çalışma ortamı ile çalışanlarının memnuniyetini yükseltmek amacıyla birçok çalışma düzenlemiştir. Çalışma koşullarının normal düzeyde olması ve çalışanların talep ile isteklerinin yerine getirilmesi konusunda oldukça hassas bir kurum olmuştur.

Sürdürülebilir ekonomik büyüme gösteren kurum tüm çalışanların işe girmiş olduğu gün itibariyle hayat sigortası yapılmış olacağını belirtmektedir. Tüm çalışanlarına güvenli bir iş ortamı sunmuş olan ING Bank belli dönemlerde; personel alımı yapmaktadır.

Güncel olarak ING Bank Hişe Yetkilisi Personel alımı yapacağını açıkladı. Adayların başvuru koşulları olarak dikkat çeken özellikleri ise; ikna kabiliyeti yüksek , satış yapabilme yeteneği olan , çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, analitik düşünce sahibi tüm adayların başvuruda bulunması istemektedir.

ING Bank bünyesinde çalışmak isteyen adayların banka iş ilanları ve ING Bank iş ilanları aracılığı ile internet üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuru da bulunacak olan adaylar değerlendirmeye alınacaklardır. Başvuru da bulunan adayların başvuru koşullarının uyum göstermesi ile banka sınavlarına girmeye hak kazanmış olacaklardır. Yapılacak olan banka sınavlarında başarı gösteren adayların işe başlamak üzere alacakları olan eğitim sonrasında ING Bank bünyesinde başvuru yapılan departmanında işe başlayacaklardır.

http://www.kariyer.net/ing-bank/gise-yetkili-yardimcisi-is-ilani-i1433320/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

sixteen + twenty =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.