Türkiye genelinde yaygın hizmet ağıyla bilinen ve faaliyet gösterdiği Bankacılık alanında hızlı ve ulaşımı kolay bir şekilde hizmet vererek çalışmak isteyen adayların dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilmeleri için çalışmalar yürüten ve sağlam bir kuruluş olarak bilinen Şekerbank; sunulan hizmet kalitesini en üst seviye de tutarak öncü bankalar arasında gösterilmektedir.

Şekerbank en az lise mezunu şube personeli alacağını duyurdu. Başvuru yapmak isteyen adayların Şekerbank iş ilanları ile başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Yapılacak olan başvuru sonrasında Banka sınavların başarı gösterilmesi şartı ile işe alımlar gerçekleşecektir.

Şekerbank Genel Müdürlük ve şubelerinde çalışmak üzere en az lise mezunu olmaları gerekli olduğu belirtilen adayalar da aranan özellikler; ofis içi ve dışı çalışmalar da etkin olarak uyum sağlayan, tercihen bilgisayar uygulamalarına hakim, takım çalışmasına yatkın, iletişim ve koordinasyon becerisi güçlü olma gibi özellikleri barındırmaları gerekmektedir. Şekerbank bünyesinde çalışacak olan adayların rahat bir ortamda çalışmaları sağlanarak çalışanların istekleri doğrultusunda faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Başvuracak olan adaylar için; gerçekleştirilen hizmetin sonuç odaklı düşünebilme yetisi, yenilikçi düşünme, dikkat odaklı çalışma  gibi yeteneklere sahip olunması istenmektedir.

Banka iş ilanları ile internet üzerinden başvurularını gerçekleştiren adaylar Şekerbank tarafından hazırlanacak olan Banka sınavlarına katılacaklardır. Banka sınavlarına katılarak başarı gösteren adaylar alacakları eğitim sonrası Şekerbank Personel alımı ile işe başlama imkanına sahip olacaklardır.

http://www.tumislerburada.com/sekerbank_sekerbank-is-ilanlari/42568/0/0/0/0/1/%C5%9Fekerbank

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − 10 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.