Anasayfa Banka İş İlanları Takasbank Uzman Yardımcıları Alıyor

Takasbank Uzman Yardımcıları Alıyor

Takasbank; Menkul Kıymet alım satım işlemlerinin takas edilmesi amaçlı kurulmuş olan özel bir bankadır. Menkul Kıymet ve nakit takasının yerine getirilmesinde sorumlu olan kurum faaliyet gösterdiği alanda hızlı bir büyüme göstermektedir. Takasbank kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek Ekibine yeni üye alımı yaparak ilerlemektedir.

Takasbank uzman yardımcılığı pozisyonunda çalışmak üzere Takasbank iş ilanları veya Banka iş ilanları aracılığıyla adaylar başvuru da bulunabilecekleri sağlanmaktadır.

Başvuruda bulunacak olan adayların özellikleri arasında üniversite mezunu , tercihen yatırım fonları konusunda tecrübeli olan , yeterli düzeyde İngilizce bilgisine sahip , insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, yoğun çalışma saatlerine uygun, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü olması gibi özelliklerdir sahip olmaları istenmektedir.

Takasbank uzman yardımcısından istenenler; Takasbank Elektronik Fon alım satım platformunda birçok operasyon işi yapmak, geliştirilen ve ileri de geliştirilecek olan projelere  ilişkin analiz ve test çalışmalarını gerçekleştirmek, araştırma yapmak ve araştırmalara ilişkin raporlar hazırlamak gibi çeşitli görevler de sorumlu tutulacaklardır.

Takasbank Ekibi arasında yerini almak isteyen adaylar Takasbank iş ilanları ile internet üzerinden başvuru yaptıktan sonra Banka sınavlarına katılacaklardır. Sınav sonucunda başarı gösteren adayların alacakları eğitim sonrasında işe başlayabilecekleri belirtilmektedir.

Takasbank Uzman Yardımcılığı sınavı için başvurular ve diğer ilanlar için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/takasbank-istanbul-takas-ve-saklama-bankasi-a-s-is-ilanlari-c13146-p3443/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

4 × 2 =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,580BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,218TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,553TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler