Garanti Bankası Kredi Analitiği Yetkilileri Alacak

0

Garanti Bankası Türkiye genelinde yaygın hizmet ağıyla ve köklü yapısıyla faaliyet gösteren özel bir bankadır. Garanti Bankası Ekibi arasında yerini almak isteyen adaylar internet üzerinden Garanti Bankası iş ilanları aracılığıyla başvuru da bilecekleri belirtilmektedir.

Garanti Bankası hızlı ve sürdürülebilir yapısı sayesinde özel bankacılık alanında ilk sıralar da yerini almış ve bulunduğu konumu korumaya devam etmektedir. Çalışma koşulları ve çalışma ortamı bakımında tercih edilme oranı oldukça yüksektir. Kurum çalışanlarının belirttiği koşulları da göz önünde bulundurarak rahat ve kaliteli hizmet sağlama konusunda oldukça hassas bir yapı göstermektedir.

Garanti Bankası bünyesinde çalışarak iş sahibi olmak isteyen adaylar Garanti Personel Alımı ilanlarını takip ederek başvurularını gerçekleştirebilirlerdir.

Banka sınavlarına tabi tutulacak olan adayların sınav sonucunda başarı göstermeleri ile kurum tarafından yapılacak eğitim sonrası işe başlayabileceklerdir. Başvuru yapacak olan adaylar da istenilen özellikler; üniversite mezunu, takım çalışmasına yatkın, analitik düşünce sahibi, karmaşık sonralara yaratıcı çözüm sağlayabilen, çok iyi derecede MS Office proğramlarını bilen , çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmaları gibi özellikler adaylara bilglierndirilmektedir.

Başvuru koşullarına sahip olduğunu düşünen adaylar Banka iş ilanları ile başvuru da bulunmaları istenmektedir.

Garanti Bankası iş ilanları ve diğer ilanlar için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/garanti-bankasi/kredi-analitigi-yetkilisi-is-ilani-i1315155/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın