Burganbank Kasım Dönemi Personel Alımları

0

Burgan Bank; güçlü ve bölgesel banka yapısına sahip olan Kuveyt bünyesinde faaliyet gösteren özel bir bankadır. Burgan Bank Türkiye’de hızlı bir büyüme ve gelişim ile faaliyetlerini arttırarak yolun devam etmektedir. Burgan Bank bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için belli dönemler de personel alımı yapmaktadır. Banka iş ilanları aracılığı ile başvuruda bulunarak adaylar işe başlama imkanı sağlamış olacaklardır.

   Burgan Bank hedefleri ve sürdürebilir faaliyetleri ile tanınmış köklü bir kurum olarak bilinmektedir. Çalışma şartları ve çalışma saatleri ile işe başlayan adayların ve müşterilerin kolay iş imkanı açısından tercih edilmektedir. Burganbank Personel alımı ilanları ile adayalar internet üzerinden kolayca başvuru da bulunabilecekleri belirtilmektedir.

   Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da faaliyet gösteren özel bankacılık gruplarında biri olan Burgan Bank perakende bankacılık kurumsal, ticari ve özel bir banka olma özelliğine sahip olmaktadır. Bankacılık sektöründe yeni ürün ve hizmet sunarak müşterileriyle sürdürebilir şekilde ilişkiler kurmayı hedefleyerek faaliyet göstermektedir.

   Burganbank iş ilanları ile Burgan Bank tarafından kasım ayı personel alımları aracılığıyla adaylar başvuruda bulunabileceklerdir. Başvuruda bulunacak olan adayların herhangi bir pozisyonda çalışacakları belirtilmeyerek uygun görünen ve çalışılacak olan departman için adaylar da istenilen özellikler doğrultusunda alım yapılacaktır. Başvuru yapan adaylar başvuru koşullarına uyum sağlamaları halinde kurum tarafından irtibata geçilecektir. Başvuru da bulunacak olan adaylar; üniversite mezunu, analitik düşünce yeteneğine sahip, profesyonel tutum ile temsil becerisine sahip, sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, tercihen İngilizce bilen gibi özelliklere sahip olmaları beklenmektedir.

Başvurular ve Burganbank personel alımına ilişkin tüm detaylara bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/burgan-bank-a-s-is-ilanlari-c17959-p8735/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın