Türkiye genelinde hizmet veren Türkiye Finans Katılım Bankası , özel bankacılık alanında önemli bir yere sahiptir. Genel olarak çalışma koşulları açısından rahat ve düzenli bir çalışma ortamına sahip olan kurum çalışanlarının ve çalışmak isteyen adayların tercihleri arasında ilk sıralar da yerini almaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası belli dönemlerde personel alımları yaparak hizmet vermeye devam etmektedir. Personel alımı ilanları internet üzerinden T. Finans Personel alımı başlığı altında gerçekleştirebikecekleri belirtilmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Müdürlüğünde çalışmak üzere personel alımı yapacağını açıkladı. Türkiye Finans Katılım Bankası çalışmak ve kariyerinde iyi bir deneyim sahibi olmak isteyen adaylara internet üzerinden yayınlanan Banka iş ilanları ile başvuru da bulunabileceklerdir. Başvurularını tamamlayan adaylar Kurum tarafından yapılacak olan Banka sınavlarına davet edilecektir.

Türkiye Finans Katılım Bankası; güçlü ve yüksek hedefleri olan hızlı ve güvenilir bir yapıya sahiptir. Kurumu tercih eden müşteriler ve çalışanlar  güvenilir bir hizmet anlayışını benimsemiş olduğunun bilincinde olarak Türkiye Finans Katılım Bankasını tercih etmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası bünyesinde Genel Müdürlükte çalışmak isteyen adaylar da aranan temel özellikler; üniversite mezunu, Bankacılık mevzuatı Hakkı’nda bilgi sahibi, iletişim becerileri gelişmiş , takım çalışmasına yatkın, takipçi, detaycı ve sorumluluk sahibi adayların başvurmaları beklenmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Müdürlük personel alımlarına ve diğer iş ilanlarına başvurularınızı bu bağlantılardan gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/turkiye-finans-katilim-bankasi/risk-analiz-scoring-rating-yonetici-yardimcisi-is-ilani-i1166550/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

17 − 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.