Yapı Kredi Bankası HEROES CLUB Genç Yeteneklere Kariyer Fırsatı

0

Üniversite hayatının son dönemlerine giren ve artık geleceğe yönelik planlar yapmaya başlayan genç bankacı adayları için Yapı Kredi Bankası, benzersiz bir teklif sunuyor.

Öğrencilik hayatınızı tamamlamanızın ardından size Türkiye’de yayıngın şube ağı ve genel müdürlük bünyesin de  garanti iş fırsatı sunan Yapı Kredi Bankası Heroes Club ile 2 yıllık bir maceraya başlamış olacaksınız.

Bankanın  kendi bünyesinde bulunan Yapı Kredi Bankacılık Akademi ile hem mesleki hem de kişisel gelişim eğimleri alarak, İş dünyası ve bankacılık sektöründe seminerlere katılarak sektörü daha yakından tanımanıza olanak sağlanmaktadır.

Bankanın yeni kahramanları arasında yer almak için, Heroes Club başvuru süresi dolmadan kendinizi tanıtmanız ve başvurmanız beklenmektedir. 8 Kasım tarihine kadar devam edecek olan online başvurular için adayların Yapı Kredi Bankası Kariyer sayfasından başvuruları beklenmektedir.

 

 

YAPI KREDİ BANKASI HEROES CLUB NEDİR ?

Yapı Kredi, köklü banka olarak  güçlü performans sergilemektedir.Yapı Kredi, eğitim, çevre, kültür ve sanatla ilgili alanlarda kurumsal sosyal sorumluluk projeleri yürütmektedir. Bu projeler arasında gençler için hazırlanmış olan Heroes Club projesidir.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi İş İlanları: 2022 Ağustos

Yapı Kredi IK, Heroes Club programıyla kişisel gelişimine önem veren etkinliklere katılmayı seven, iş dünyasını tanımak istemiş olan, gelecekte iş hayatında yaşanacakları merak eden, vizyonunu geliştirmek isteyen, çevresine ve toplumsal açıdan duyarlılık benimsemiş  üniversite öğrencilerine Yapı Kredi’de görev alma, geleceğin yöneticileri olma fırsatını sunmaktadır. Üniversite mezunlarına Yapıkredi bankasında doğan personel ihtiyaçları çerçevesinde iş sahibi olma fırsatı sunan Heroes Club’a üniversitelerin İİBF, İşletme, Endüstri ve Matematik Mühendisliği bölümlerinde okuyan öğrencilerinin başvuruda bulunarak iş sahibi olabilecekleri bildirilmektedir.

Heroes Club ile programa seçilen öğrenciler iki yıl sürecek olan gelişim ve kişilik programı olarak adlandırılan Heroes Club’ta Yapı Kredi Bankası’nın sağlam ve güçlü yapısını tanıyarak, aktif ve global dünyasına dahil olma fırsatını elde etmektedir.İki yıllık eğitim sürecini başarıyla tamamlayan adaylar  mezun olmaları ile birlikte, Türkiye’nin her köşesinde hizmet veren birçok Yapı Kredi şubelerinde iş imkanı elde edeceklerdir.

Heroes Club öğrencilerin gelişimine katkı sağlayan yenilikçi bir hizmet olarak geliştirmiştir. Heroes Club’ın amaçları; genç bankacı adaylarını iş yaşamına hazırlamak, kariyer rotasını çizmelerine yardımcı olmak ve bu süreçte Yapı Kredi’nin onlara ne gibi imkanlar sunabileceğini göstermek olduğunu vurgulanmaktadır. Heroes Club öğrenmeye ve gelişime açık, dinamik çalışanları bankaya kazandırmayı hedef edinmektedir. Programa katılan öğrencilere kişisel gelişim, kültürel bağ ve sosyal sorumluluk konularına odaklı keşif ve gelişim sahibi olmaları sağlanmıştır. Kahraman adaylar, bankanın şubelerini ve farklı departmanlarını da tanıma, iş dünyasının içerisinde bulunan seminerlere katılabilme, İK uzmanlarından danışmanlık alma, yeni bakış açıları sağlayan gelişim kamplarına katılabilme hakkını yakalıyorlar.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor

Öğrenciyken part-time iş ve staj fırsatına sahip olmalarının yanı sıra Yapı Kredi Bankacılık Akademisi’nin sunduğu tüm hizmet, avantaj ve kaynaklarından yararlanabiliyor, okuldaki derslerine iş dünyasındaki uzmanlarla hazırlanabiliyorlar. Program dahilinde yapılan çeşitli aktivitelere katılabilecekleri belirtilmektedir. Öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik eğitimler vererek kendilerini geliştirmelerine yardımcı olan bir programdır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın