Ana Sayfa Banka İş İlanları Creditwest Bank Gişe Yetkilisi Alıyor

Creditwest Bank Gişe Yetkilisi Alıyor

-

Creditwest Bank, amaç olarak en iyilerle çalışmak  ve mevcut çalışanı Kazanmak olduğunu öne süren kurum Banka gişe yetkilisi alacağını açıkladı.

   Başvuru yapmak isteyen adaylar için aranılan özellikler genel olarak hızlı, genç, dinamik, üniversite mezunu, takım çalışmasına yatkın ve analitik düşünce sahibi olmaları gerekli görülmektedir. Başvuru koşullarına sahip olduğunu düşünen adayların başvuru yaparak kurum bünyesinde çalışma fırsatına sahip olacaklardır.

    Creditwest Bank’a başvuru yapacak olan adaylar gişe yetkilisi olarak görevlendirileceklerdir. Gişe yetkilisi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak şubelerde nakit olarak yapılan her türlü TL ve efektif tahsilat ve ödeme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca nakit destek ve cari operasyon işlemlerinin kısa sürede, doğru ve eksiksiz yapmaları istenmektedir.

   Kuzey Kıbrıs’ın en hızlı büyüyen yerel bankası olma özelliği taşıyan ve her geçen gün hizmetlerini geliştiren Creditwest Bank en değerli varlıklarından olan insan kaynaklarını etkin yönetmek için profesyonel çalışmalar yürütmektedir. Creditwest Bank adına yapılan birçok çalışmada bankanın en iyileri banka bünyesine katmayı, en iyi işe alım deneyimini çalışanlara yaşatmayı, mevcut ve potansiyel çalışanları kazanmayı hedeflediği belirtilmektedir. Bankanın yenilikçi, değişime açık ve dünyayı takip eden bir kurum kültürü oluşturmayı da amaç edinerek personel alımı ile yeni çalışanların kazanmayı amaç edinmektedir.

   Banka iş ilanları ile birçok aday iş sahibi olabilmektedir. Bankalar tarafından ilanlar yayınlanırken adaylarda aranılan özelliklere bakılarak başvuru yaparak kurumlar tarafından değerlendiremeye alınacaklardır. Yapılan değerlendirmeler de adayların uygun görülmesi halinde Banka sınavları yardımıyla adaylar arasında seçim yapılacağı açıklanmıştır. Bankalar başvuru yapan adayların ayrım yapılmadan değerlendirmeye alındığı ve başvuru koşulları ile uyumu gerçekleştiğinde tüm adaylarla iletişime geçilmektedir.

   Creditwest Bank bünyesinde barındırdığı genç ve dinamik çalışan yapısıyla sektörde öne çıkmaktadır. Bankanın deneyimli ve eğitimli kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Creditwest Bank kadrosunda bulunan tecrübeli, tecrübe edinmek isteyen adaylar ve çalışanlardan oluştuğunu belirterek Banka ile çalışmak isteyen adayların başvuruda bulunmaları istenmektedir.

Creditwestbank iş ilanları, gişe yetkilisi personel alımı ve diğer ilanları için bu bağlantıları kullanarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/creditwest-bank/gise-gorevlisi-is-ilani-i783854/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,610BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,429TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler