Yapı Kredi Bankası Lise, Önlisans Mezunu ve Lisans Mezunu iş ilanları

0

2015 yılının sonlarına yaklaştığımız bugünlerde bankalar dönemin son personel alımları için kolları sıvadı. Sene başından bu yana aktif olarak banka iş ilanları ve bu iş ilanlarının akabinde gerçekleştirilen banka sınavları için dönem dönem personel alım duyuruları yayınlayan bankalardan biri olan Yapı Kredi Bankası da şimdiden 2016 banka personel alımları için görüşmelerine başlıyor.

Banka benimsemiş olduğu vizyonu çerçevesinde kurum kimliğini taşıyabilecek adaylar aradığını açıklayarak, kendi bünyesinde bulunan kariyer sayfasında açık pozisyonlara yer vermektedir.

(Yapı Kredi Kariyer sayfasına kayıt için buradan başvurabilirsiniz)

https://kariyerim.yapikredi.com.tr

Yapı Kredi Kariyer sayfasında adaylar tıpkı diğer kariyer sitelerinde olduğu gibi özgeçmiş oluşturabilir, ve bankanın yayınladığı ilanlara doğrudan ulaşarak başvuruda bulunabilirler.

Yapı Kredi Bankası’nın düzenleyeceği banka sınavları ve ayrıca Lise mezunu personel alımları, önlisans mezunu personel alımları ve elbette Lisans ( Üniversite) mezunu personel alımlarınını kolay bir şekilde inceleyerek bankanın insan kaynaklarına doğrudan başvuruda bulunam şansına sahip olmaktasınız.

Yapı Kredi Bankası Kariyer için üyelik bilgilerinizi doldurduktan sonra bankanın insan kaynaklarının sizi daha iyi değerlendirebilmesi için CV nizi ( özgeçmiş) düzenleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Kariyerim sayfasına kayıt işlemlerinizi bu bağlantıdan gerçekleştirebilirsiniz.

https://kariyerim.yapikredi.com.tr

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın