INGBank Yeni Mezun Personel Alımı

0

Yeni dönem bankacılığın öncüleri arasında yer alan ING Bank, dönüşüme dayalı bankacılığı ön plana çıkarmaktadır. Müşterilerin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmetlerle geleceğin bankacılığı olma yolunda çalışmalar yapmaktadır.

Türkiye genelinde yaygın hizmet ağıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye’nin lider tasarruf bankası olma hedefiyle ING Bank personel alımı ile faaliyetelerini yürütmektedir. Türkiye’de faaliyet gösterdikleri ülkelerdeki ana bankaları olmayı hedefleyen ING Bank, uluslarası hizmet ağı, tecrübesi ve bilgi birikimiyle uluslararası ticaret yapan bir Kurum olarak yeni mezun olan adaylara iş fırsatı sunmaktadır.Tanınmış ve köklü bir bankada kariyer yapmak ve çalışma alanında ilerlemek isteyen adaylar internet aracılığı ile başvuru yapabilirler.

Başvuruda bulunacak adaylarlardan aranılan özellikler arasında üniversite mezunu, analitik düşünce sahibi, ikna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına yatkın gibi koşulları taşımaları istenmektedir.

Bankaların yaptığı banka sınavları adayların işe başlaması için önemli bir adım olarak görülmektedir. Adaylar sınava hazırlanırken bankaların geçmiş yıllardaki yapmış oldukları sınavlardan bilgi alabileceklerdir.

Adaylar iş tanımı olarak bankayı geliştirici Banka içi ve dışı projeler de geliştirmek ve uygulamak, bankayı iyi şekilde teslim etmek, Bankaya yüksek potansiyelli kazandırmak, gibi görevlendirme yapılacak yeni mezun olan adaylar iş sahibi olma  imkanı elde etmektedirler.

ING Bank, banka personel alımı ve diğer iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ing-bank-is-ilanlari-c19589-p10526/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın