Ana Sayfa Banka İş İlanları Akbank Ticari Müşteri Yönetici Yrd Arıyor (Türkiye Geneli)

Akbank Ticari Müşteri Yönetici Yrd Arıyor (Türkiye Geneli)

-

Akbank; Türkiye’de yaşayan toplumun tüm kesimlerine ulaşan bir hizmet ağına sahiptir. Hizmet kalitesinin  göz önünde bulundururken müşteri memnuniyetini artırmak adına hedeflerini sürdürebilir şekilde devam ettirmektedir.

Geniş kitlelere ulaşımı kolay olan kurum hedeflediği birçok projeyi hayata geçirmeyi başarmaktadır. Kariyer hedeflerini uluslarası bir bankanın aracılığıyla  gerçekleştirmek isteyen adaylar için Akbank tarafından yapılacak olan Banka sınavlarına  katılmalarının gerekli olduğu belirtilmektedir.

Akbank Türkiye genelinde Ticari Müşteri Yöneticisi Yardımcısı alacağını açıkladı. Kurum Bünyesinde belirtilen pozisyonda çalışmak isteyen adaylar Banka iş ilanları ile başvuru yapabileceklerdir. Başvuru da bulunacak olan adaylar; üniversite mezunu, müşteri odaklı çalışma gösteren, ikna kabiliyeti yüksek, problem çözme yeteneği yüksek, takım çalışmasına yatkın olmaları istenmektedir. Başvuru koşullarında aranılan özelliklerdir uyum gösteren adaylar Akbank Personel Alımı ilanları ile başvurularını internet üzerindeki gerçekleştirebileceklerdir.

Türkiye genelinde Akbank şubelerin de bulunan Ticari Müşteri Hizmetleri Yöneticiliği Yardımcısı kadrolarında mevcut ve ileri de doğacak ihtiyaç doğrultusunda değerlendirilecektir. Başvuru da bulunan adaylar iş tanımı olarak Ticari müşterilerde Banka arasında müşteri ilişkilerinin koordinasyonunu sağlayacak ve Ticari Müşteri İlişkileri Yöneticisiyle beraber çalışacaklardır.

Başvurularını gerçekleştiren adaylar kurum tarafından yapılacak olan Banka sınavlarında başarı göstererek Akbank çalışma Ekibinin yeni üyesi olarak verilen hizmette katkı sağlayarak iş hayatını ve kariyer açısında iyi bir deneyime ulaşmış olacaklardır.

Akbank Türkiye Geneli personel alımı iş ilanı detayları ve diğer ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank/bireysel-musteri-iliskileri-yon-yon-yard-is-ilani-i1405509/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,606BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,429TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler