Ana Sayfa Banka İş İlanları TEB Türk Ekonomi Bankası Ege Bölgesi Personel Alımı

TEB Türk Ekonomi Bankası Ege Bölgesi Personel Alımı

-

Ekonomi, Finans, Bankacılık alanında faaliyet gösteren kurum aktif toplamları bakımından Türkiyede en büyük ilk on banka arasında yer almaktadır. Türk Ekonomi Bankası; hizmetin kusursuz ve güvenilir biçimde yerine getirme becerisine sahip olarak faaliyetine devam etmektedir.

Uygun çalışma saatleri ve çalışanların memnuniyeti göz önünde bulundurulmaktadır. Kurum ile çalışmak isteyen adaylar TEB iş ilanları ile başvuru yapabileceklerdir. Türk Ekonomi Bankası Ege İzmir Bölgesi Aktif Satış Ekibinde görevlendirmek üzere personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. TEB personel alımı yapacağını açıklamasıyla adaylar internet yardımıyla başvuru yapabileceklerdir. Kurum bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için tecrübe şartı aranmamakla birlikte adayların işe alınmaları halinde tam zamanlı çalışacakları ve ücretlendirme konusunda maaş+prim sistemiyle çalışma şansı elde edecekleri vurgulanmaktadır.

Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen adayların kolayca başvuruda bulunabileceği hızlı iletişim gücüne sahip olan Türk Ekonomi Bankası, büyüme odaklı bir banka olarak hizmet vereye devam etmektedir.

Tercihen üniversite mezunu, Maaş ve prim sistemi ile çalışacak,insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen adaylar başvuru şartlarının uygun olması halinde başvuru yapabileceklerdir.

Genel olarak bankalara başvuru yapan adaylar başvuru sonrasında  banka tarafından Banka sınavlarına tabi tutulmaktadır. Banka sınavlarında yüksek puan almak isteyen adaylar sıkı ve düzenli çalışma sonrasında yeterli bir derece yapmış olacaklardır. Yapılacak  sınavda  başarılı olan  adaylar başvuru yapılan banka tarafından işe alınmak üzere irtibata geçişecektir.

TEB Türk Ekonomi Bankası personel alımlarına ve diğer banka iş ilanlarına bu bağlantılardan başvuruda bulunabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi/aktif-satis-temsilcisi-is-ilani-i1401898/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,610BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,426TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler