Işık Menkul Değerler A.Ş iş ahlakı ve kaliteli hizmet vermeyi temel ilke edinmektedir. Şirket  üstün global çözümleri bulup sunmak için istek  ve kararlılıkla ilerleyerek, önde gelen finansal şirketlerden biri olmak adına hizmet vererek hedeflerinde yükselmeyi başarmaktadır.

Yüksek kaliteli, şeffaf çalışmaları ve dinamik kadrosuyla  hizmet anlayışının dışına çıkmadan kararlı yapı sergilemektedir.Teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek, müşterilerine gelişmiş, geniş bir ürün kategorileri ile işlem yapma imkanı sunmaktadır.

Işık Menkul Değerler A.Ş. Finans Uzman Yardımcıları alacağını duyurdu. Başvuru yapan adaylar; ön lisans veya üniversite mezunu, MS uygulamalarına hakim,tercihen Excel bilgisi olan, takım çalışmasına yatkın,detaylara önem veren, hızlı, titiz, takipçi ve proaktif çalışmayı benimseyen gibi özelliklerin uyumu ile adaylar Finans sektörü iş ilanları aracılığı ile başvuru yapacaklardır. Şirket içinde Finans Uzman Yardımcısını görevi ise finansal tabloların  (mali tablolarının) analizini yapar,hangi alanlara  yatırım yapılırsa ne ölçüde kâr elde edileceğini inceler ve bu doğrultuda önerilerde bulunur, firmayı üretim yapma ve aldığı krediyi ödeyebilme gücü yönünden değerlendirir, şirketin likidite politikası dahil finansal planlamasını yapar.

Şirket müşterilerini şirketin önemli unsuru görmüş ve müşterinin her türlü ihtiyaçlarını türlü ihtiyaçlarını yerine getirmeyi amaçlamaktadır.

Finans sektörü personel alımları yapılacağı Zaman adaylar internet üzerinden başvuruda bulunacaklardır. Başvuru da bulunan adaylar ile irtibata geçilerek başvuru şartlarının sağlanması ile işe alımlar yapılacaktır.

http://www.kariyer.net/isik-menkul-degerler-a-s/finans-uzman-yardimcisi-is-ilani-i1452285/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

seventeen − 9 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.