Kuveyt Türk Katılım Bankası Elektronik Alım Satım Uzman Yardımcısı Alımı!

Kuveyt Türk Katılım Bankası Elektronik Alım Satım Uzman Yardımcısı Alımı! Kuveyt Türk Yeni Banka Personel Alımları! Detaylar İçin...

0
Kuveyt Türk Katılım Bankası Elektronik Alım Satım Uzman Yardımcısı Alımı

Kuveyt Türk Katılım Bankası yaptığı banka personel alımları duyurusunda yeni personel ihtiyacını bildirdi.

Kuveyt Türk Yeni Banka Personel Alımları

Kuveyt Türk iş ilanları arasında bulunan duyuruya göre Elektronik Alım Satım Uzman Yardımcısı olarak işe alınacak olan banka iş başvurusu yapacak yeni personellerin;

  • 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun olması,
  • Banka iş ilanları ile ilgilenen başvuru sahiplerinin ayrıca ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip olması,
  • Güçlü programlama yeteğine sahip ve Pyhton/R/C++/Java dillerinden en azından birinde tecrübeli olması,
  • SQL bilgisi olması, yeni programlama/data analiz araçlarını öğrenmeye istekli olması,
  • Organizasyon ve planlama becerilerine sahip olması, esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olması gerekiyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın Yeni Personellerde Aradığı Diğer Özelikler Nelerdir?

Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde bankacılık alanında kariyer planlayan adayların sahip olması gerekenler arasında İnovatif ürünlerin ve alım-satım stratejilerinin oluşturulmasında yardımcı olmak, modellerin ve teknolojilerin değerlendirmesi yapmalı, kantitatif veri analiz yöntemlerini kullanarak sürekli olarak stratejilerin geliştirilmesini desteklemesi, kompleks algoritmaların oluşturulmasına ve izlenmesine destek olmalı, Döviz, türev ve opsiyon piyasaları hakkında bilgi ve deneyimi sağlaması yer alıyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası iş başvuruları 23 Kasım 2019 tarihine kadar gerçekleştirilebilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-elektronik-alim-satim-uzman-yardimcisi-2379766
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın