Vakıf Emeklilik ‘’ Sağlığım Yerinde ‘’ sloganı ile yepyeni bir kampanya ile karşınızda. Vakıf Emekliliğin sunduğu kampanya müşteriler tarafından ilgi görmüş olup, ayda sadece 2,5 TL ile ferdi kaza sigortası imkânı sağlıyor. Bu sigorta tutarının 30 TL olması herkesi şaşırtmış olup, 9 taksit imkânı müşterileri teşvik ediyor.

Ayrıca Vakıf Emeklilik sadece bu kadarı ile kalmayıp ücretsiz ve indirimli hizmetleri ile görenleri şok ediyor. Bu hizmetler;  Medikal Asistans, diyetisyen hizmetleri, diş sağlığı hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktadır.

Vakıf emekliliğin sunduğu Ferdi kaza sigortası kapsamında ölüm ya da vefat gibi durumlarda sizlere 10.000 TL teminat sunmaktadır. Bu teminat kaza sonucu veya ani ölümlerde kullanılır.

Herhangi bir kaza sonucu yaralanma durumunda hastane masrafları bu sigorta sayesinde karşılanmakta olup, ücretsiz ambulans hizmetini de kapsamaktadır.

Vakıf emekliliğin bu cazip fırsatı ile sigorta yaptırmak isteyen kişiler tarafından ilgi odağı olmuş ve beklenen kampanya sürprizleriyle müşterilerin yüzünü güldürmüştür. Vakıf Emeklilik her yeni gün birçok kampanyaları ile karşınıza gelmeye devam ederken detaylı bilgiyi 444 92 37 telefon numarasından alabilirsiniz.

Sağlığım Yerinde kampanyasına başvuru yapmak için Vakıf Emeklilik resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Başvurunuz hemen değerlendirmeye alınarak kısa zaman da sizlere dönüş yapılır. Bu şekil de Vakıf Emekliliğin sunduğu sigorta imkânından yararlanabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

nine − three =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.