Anasayfa Gündem 2015-2016 AÖF sınav tarihleri Belli Oldu

2015-2016 AÖF sınav tarihleri Belli Oldu

AÖF sınav tarihleri belli oldu

23 Ekim Cuma günü AÖF kayıt yenileme işleminin sonu olmasıyla öğrenciler AÖF sınavlarına  hazırlanmaya başladı. Anadolu Üniversitesi de açıköğretim sınav tarihlerini açıkladı. 

AÖF sınav tarihleri ne zaman olacağı merak ediyor, AÖF öğrencileri kayıtlarını tamamladı ve şimdi ise AÖF sınav  tarihlerini açıklanacağını ve sınava girecek olan öğrencilerin heyecanlı bekleyişi sone erdi.

Anadolu Üniversitesi açıköğretim 2015-2016 sınav takvimini açıkladı.AÖF yaptığı duyuruya göre 2015-2016 Sonbahar ve İlkbahar dönemi Kayıt yenileme işlemlerini yapmış olan öğrenciler için sonbahar dönemi vize sınavları 12-13 Aralık 2015 tarihlerinde yapılacaktır.Güz dönemi vize sınavlarının sonrasında  23-24 Ocak 2016 tarihlerinde öğrenciler güz dönemi final sınavlarına tabi tutulacaklar.

AÖF öğrencilerinin bahar dönemi vize sınavları 16 – 17 Nisan 2016 tarihlerinde gerçekleşecektir. Ayrıca AÖF İkinci dönem kaydı yapan öğrenciler  ilk sınavlarının ardından ise 04 – 05 Haziran 2016 tarihlerinde yaz dönemi final sınavları olacaktır.Final sınavları sonucunda bir tane dersten kalmaları halinde öğrenciye tek ders sınavı yapılacaktır.Tek ders sınavı Merak eden adayları için sınav  16 Temmuz 2016 tarihinde olacaktır.

AÖF sınavlarına girecek olan öğrenciler sınava girmeleri için istenilen belgeleri yanlarında bulundurmaları gereklidir.Öğrencilerin yanlarında bulundurmaları gereken belgeler sırasıyla Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi,Fotoğraflı ve Onaylı Özel Kimlik Belgesi ve özel kimlik yerine geçen belgelerindeki bulunması gereklidir.Özel kimlik yerine geçen belgeler, Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, pasaport) gibi belgeleri yanında olarak öğrencilere gerekli olan belgelerdir.Belgelerin öğrencilerin  yanında olmaması halinde halinde öğrenciler sınava katılamayacaktır.

Öğrenciler Sınav Giriş Belgesinde bulunan bilgilere göre sınav yeri ve saatine dikkat etmeleri gerekiyor. Öğrenciler sınava gireceği yerleri  sınav öncesi görmelerin de fayda var.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

4 + sixteen =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,580BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,207TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,551TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler