Anasayfa Gündem YPM Gençlik Vakfı, Burs Veriyor

YPM Gençlik Vakfı, Burs Veriyor

Yaşantı Paylaşım Merkezi Gençlik Vakfı, (YP Merkezi) 2015-2016 döneminde Ankarada bulunan tüm üniversiteli gençlere burs vermeye devam edileceğini  duyurdu.

YP Merkezi tarafından yapılan açıklamada, yıllardır  gençlere burs ve sosyal etkinlikler yoluyla katkı sağladıklarını dile getirdi. Yalnızca Ankara’da eğitim gören gençleri kapsamı ile  burs ve sosyal program adına  başvuruların devam ettiğini ve bölüm ayrımı yapmadan sınıf kısıtlaması olmadan, isteyen bütün üniversite öğrencilerinin burs için başvurabileceği belirtildi.

Öğrenciler hakkında  herhangi bir bölüm, yaş, sıınıf belirlemesi yapılmadan burs imkanı sağlanacaktır. Bursa başvurmak isteyen adaylar da önemli bir koşul aranmıyor.Ankarada öğrenim gören tüm adaylar başvuru yapma hakkına sahiptir.

Öğrenmeye açık, paylaşmayı, öğrenmeyi ve öğretmeyi seven, dinlemeyi bilen, okumayı, seven, resim, müzik, tiyatro, opera, bale gibi güzel sanatların her dalına meraklı, insani değerlere duyarlı, iş hayatına atıldığınızda aranılan çalışan olmak isteyen herkes başvurabilileceği belirtildi.

 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

12 + 19 =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,580BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,207TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,551TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler