Yaşantı Paylaşım Merkezi Gençlik Vakfı, (YP Merkezi) 2015-2016 döneminde Ankarada bulunan tüm üniversiteli gençlere burs vermeye devam edileceğini  duyurdu.

YP Merkezi tarafından yapılan açıklamada, yıllardır  gençlere burs ve sosyal etkinlikler yoluyla katkı sağladıklarını dile getirdi. Yalnızca Ankara’da eğitim gören gençleri kapsamı ile  burs ve sosyal program adına  başvuruların devam ettiğini ve bölüm ayrımı yapmadan sınıf kısıtlaması olmadan, isteyen bütün üniversite öğrencilerinin burs için başvurabileceği belirtildi.

Öğrenciler hakkında  herhangi bir bölüm, yaş, sıınıf belirlemesi yapılmadan burs imkanı sağlanacaktır. Bursa başvurmak isteyen adaylar da önemli bir koşul aranmıyor.Ankarada öğrenim gören tüm adaylar başvuru yapma hakkına sahiptir.

Öğrenmeye açık, paylaşmayı, öğrenmeyi ve öğretmeyi seven, dinlemeyi bilen, okumayı, seven, resim, müzik, tiyatro, opera, bale gibi güzel sanatların her dalına meraklı, insani değerlere duyarlı, iş hayatına atıldığınızda aranılan çalışan olmak isteyen herkes başvurabilileceği belirtildi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

ten − 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.