Anasayfa Banka İş İlanları Akbank Gişe Personeli Alacak

Akbank Gişe Personeli Alacak

Türkiye de bankacılık sektörü denince akıllara öncelikli gelen bankalardan biri olan Akbank TAŞ yeni dönem personel alımlarına hız verdi. Sene başından bu yana aktif olarak kadrosunu geliştiren ve bu kadrolarına yeni çalışma arkadaşları ekleyen banka, genç ve deneyimsiz bankacı adaylarının ilgisini çekmeyi başardı.

Akbank personel alımı ilanları her geçen gün farklı bölge ve genel müdürlük bünyesi için yayınlanmaya devam etmekte, adayların özellikle kendi bölgeleri için yaptığı başvurular neticesinde görüşmeleri tamamlanarak hızlı bir şekilde kurum bünyesinde yer almaları sağlanmaktadır.

Banka kurum İnsan Kaynakları politikaları çerçevesinde adayları değerlendirerek, gerek gördüğü bölgeler için ayrıca banka sınavları organize etmektedir.

Banka iş ilanları ile ilgili olarak son altı aylık dönem içerisinde en yoğun personel alımları yapan Akbank, genç yetenekleri her daim desteklemekte ve kişisel gelişim açısından eğitmektedir.

Banka Gişe pozisyonları için başvuruda bulunan adaylar, bu büyük kurumun bir parçası olarak gelecek kariyer planlarını bankanın farklı birimlerinde de gerçekleştirebilmetedir.

Akbank Gişe Yetkilisi pozsiyonu ve diğer banka personel alımlarına bu bağlantıları kullanarak başvurabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

2 × four =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,579BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,218TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,553TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler