Akbank Gişe Personeli Alacak

0

Türkiye de bankacılık sektörü denince akıllara öncelikli gelen bankalardan biri olan Akbank TAŞ yeni dönem personel alımlarına hız verdi. Sene başından bu yana aktif olarak kadrosunu geliştiren ve bu kadrolarına yeni çalışma arkadaşları ekleyen banka, genç ve deneyimsiz bankacı adaylarının ilgisini çekmeyi başardı.

Akbank personel alımı ilanları her geçen gün farklı bölge ve genel müdürlük bünyesi için yayınlanmaya devam etmekte, adayların özellikle kendi bölgeleri için yaptığı başvurular neticesinde görüşmeleri tamamlanarak hızlı bir şekilde kurum bünyesinde yer almaları sağlanmaktadır.

Banka kurum İnsan Kaynakları politikaları çerçevesinde adayları değerlendirerek, gerek gördüğü bölgeler için ayrıca banka sınavları organize etmektedir.

Banka iş ilanları ile ilgili olarak son altı aylık dönem içerisinde en yoğun personel alımları yapan Akbank, genç yetenekleri her daim desteklemekte ve kişisel gelişim açısından eğitmektedir.

Banka Gişe pozisyonları için başvuruda bulunan adaylar, bu büyük kurumun bir parçası olarak gelecek kariyer planlarını bankanın farklı birimlerinde de gerçekleştirebilmetedir.

Akbank Gişe Yetkilisi pozsiyonu ve diğer banka personel alımlarına bu bağlantıları kullanarak başvurabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın