Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizBank Gişe Görevlisi Eğitim Başvuruları

DenizBank Gişe Görevlisi Eğitim Başvuruları
D

-

Denizbank gişe kadrolarında görevlendirilmek üzere İŞKUR ile ortak düzenlediği proje kapsamında eğitim programı başvuruları almaktadır. Banka’nın eğitim akademisinde alınacak mesleki eğitim ve ardından düzenlenecek işbaşı uygulamaları neticesinde başarılı olan adaylar için iş teklifi sunulacaktır. Denizbank gişe iş başvurusu, Denizbank gişe eğitimi program başvurusu

Gün geçtikçe bankacılık sektörüne artan talepleri karşılamaya çalışan bankalar, bu alanda başarılı olması muhtemel adayları işe almak için çabalamakta. Başvuran adaylar içersinde ilgili pozisyon için göreve en uygun adayları tercih etmeye çalışan bankalar bu noktada bir takım banka sınavları ve veya banka mülakatları düzenlemektedir.

DenizBank, İŞKUR ile yürüttüğü ortak proje kapsamında bankacı olmak isteyen adaylar için farklı bir uygulamaya giderek, başvuran adayları eğitim sürecine dahil etmektedir. Lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvurarak eğitim sürecine dahil olabileceği DenizBank Gişe görevlisi eğitim programı dahilinde başarılı olacak adaylara şube gişe kadrolarında fırsatı sunulacaktır.

Türkiye geneli olarak başvurulabilecek eğitim programı için başvuru süreci başladı. Bu sektör de deneyimsiz olan adaylara, bankacılık sektörünü yakından tanıtarak mesleki eğitimler ve kurumiçi eğitimlerle alınacak personelleri deneyimli hale getirmeti hedefleyen DenizBank, yeni bankacı adayları ile görüşmelere başlıyor.

Şube gişe kadrolarında deneyim kazanarak gelecek vadede bankacılık alanında kariyer hedefleyen adaylar için önemli bir deneyim olacak olan DenizBank Gişe görevlisi eğitim programı detayları açıklanmıştır.

Denizbank iş başvuruları, Denizbank gişe eğitim programı detayları ve başvurular için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.tumislerburada.com/is-ilani/gise-gorevlisi-isbasi-egitim-programi-kariyer-net-DenizBank/8304140

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol