Gündem Emin Gruptan Çalışanlarına Motivasyon

Emin Gruptan Çalışanlarına Motivasyon

Son Güncelleme:

Eminevim’den Emin Otomotive, Emin Enerji, Emin Tarım ve Hayvancılık gibi şirketleri bünyesinde barındıran Emin Şirketler Grubu’nun Genel Müdürü İbrahim Çonkar, etkinlik başlangıcında yaptığı konuşmada, şirketin kuruluşundan ve büyümesine kadar olan süreçte çalışanlarının etkisinden bahsedip sözlerine şu ifadeleri ekledi, “30 Mayıs 1991 tarihinde doğan Eminotomotiv, bu sistemde on binlerce aileye teslimat yaptı. 2005 yılına gelindiğinde ise, bu günlere gelmemizde en önemli payı olan Eminevim’i hayata geçirdik.

Şirketimizin ilk kurulduğu günlerde bu faaliyetlere 2-3 çalışanla başlamıştık, Şimdi bakıyorum da yaklaşık 1200 personel ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çok büyük bir aile olduk. Herkes taş üstüne taş koydu. Herkes bu inşaatın bir ucundan tuttu. Tıpkı bir bebeğin büyümesi gibi ilerledik. Emekledik, ayakta durduk, şimdiyse yürüyoruz. Daha yürüyecek çok yolumuz var. Şöyle bir salona bakıyorum da yüzlerce genç ve dinamik beyin görüyorum. İşte bu çakmak çakmak parlayan gözlerle, bu ekip, Emin Grubu geleceğe taşıyacaktır.”

“ZAMAN NAMUS, AHLAK VE DÜRÜSTLÜK DEĞERLERİMİZİ HER ŞEYİN ÜZERİNDE TUTTUK”

Çonkar, şirketin çalışmalarını örf adet ve geleneklerinden ödün vermeden sürdürdüğünü belirterek, “Bizler her zaman namus, ahlak ve dürüstlük değerlerimizi her şeyin üzerinde tuttuk. Eminevim Organizasyonu’nun asla müşterileri olmadı. Bizim sadece üyelerimiz oldu. Sistemimize kaydolan üyelerimiz, ailemize dâhil olan üyelerimiz. Biz hep aile içi yardımlaştık. Eminevimin ailesinin üyeleri birbirine ev aldı, araba aldı. Bizi normal ticarethanelerden bankalardan ayıran buydu işte. Biz öncelikli olarak para kazanmak için ticaret yapmıyoruz. Biz sosyal bir çalışma bir dayanışma yapıyoruz. Bu kurum ticari faaliyetlerine ilave olarak sosyal sorumluluk yaptığının da bilincindedir. Çeyrek asır önce bu şirketin kuruluşunda Emin beyle birlikte kurduğumuz bir hayal vardı. ‘Otomobil almak isteyen insanların ilk aklına gelen firma olmak’ 2005 yılında bu hayali ‘Ev almak isteyen insanların ilk aklına gelen firma olmak’ diye zenginleştirdik. 2016’ya geldiğimizde 84 şube ve 1200’den fazla çalışanla her ay 4000 civarında yeni ailenin bu hayalini gerçekleştiriyoruz” dedi.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,144BeğenenlerBeğen
7,236TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,495TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler