Anasayfa Gündem Vakıf ve Sivil Toplum Paneli

Vakıf ve Sivil Toplum Paneli

Vakıflar Genel Müdürlüğü ile Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinin 2016 Vakıf Haftası dolayısıyla düzenlediği bir dizi etkinlikten biri olan “Vakıf ve Sivil Toplum” paneli 12 Mayıs, 10.00’da FSMVÜ Topkapı Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek. Oturum başkanlığını FSMVÜ Rektörü Prof. Dr. Musa Duman’ın yapacağı panelde; sivil toplum kuruluşlarında vakıfların rolü ve vakıfların kültürümüze katkıları gibi birkaç başlıkta değerlendirmeler yapılacak.

ORD. PROF. DR. MEHMED FUAD KÖPRÜLÜ PANELİ

“Vakıf ve Sivil Toplum” panelinin ardından aynı mekânda saat 14.00’te, UNESCO Türkiye Milli Komisyonunun da katkılarıyla Ord. Prof. Dr. Mehmed Fuad Köprülü, vefatının 50. yıldönümünde adına düzenlenen panel ile anılacak. Panelde, akademisyenler Köprülü’nün tarih ilmine katkıları, vakıf hukuku, edebiyat tarihi ve Türkiyat çalışmalarını ele alacak.
 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

five + four =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,785BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,038TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,562TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler