Akbank Türkiye Geneli Gişe Yetkilisi Alımları Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Şube ağını sürekli olarak geliştiren Akbank personel alımları yapacağını açıkladı.

Türkiye Geneli Gişe Yetkilisi alımları yapacağını yayımlayan banka iş ilanı detaylarına haberimizde yer verdik.

Akbank Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında Doğu Anadolu Bölgesi, Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Orta Anadolu, İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarına Akbank banka personel alımları yapacak.

Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların 1990 ve sonraki yıllarda doğmuş olması, örgün öğretim lisans mezunu olmaları istenmektedir.

Tüm adayların her zaman müşteri ve kalite odaklı çalışmaları istenip, insan ilişkilerinin iyi olması, iletişimlerinin kuvvetli olması, ekip çalışmalarında başarılı olmaları, ekibe uyum sağlamaları, her zaman güler yüzlü olmaları, aktif olmaları istenmektedir. Diksiyonu düzgün, prezantabl kişilerin banka iş başvurusu yapmalarını isteyen Akbank, adayların yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek pozisyona uygun olmaları, bankanın misyon ve vizyonunu iyi bir şekilde temsil etmeleri istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk İş İlanları: 2022 Haziran

Söz konusu personel alımlarında örneğin İstanbul’un Anadolu yakasındaki banka iş ilanına başvuru yapacak adayların o lokasyonda ikamet etmeleri ya da iş başvurularının onaylanması halinde o lokasyonda ikamet edebilmeleri istenmektedir. Sorumluluk bilincinin yerinde olması, işe ulaşım sorunu yaşanmamasını isteyen banka, erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş ya da askerliklerini en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Ayrıca adayların bankanın son 6 ay içinde düzenlendiği işe alım sınavlarına katılmamış olmaları, işe alım sınavlarının sözlü sınavlarında başarısız sayılmamaları istenmektedir.

Banka Personel Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 31 Aralık 2018 olarak belirlenmiştir. Banka şartlara uygun olan adaylarla iletişime geçecek olup, tüm adayların detaylı CV bırakmaları gerekmektedir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://kariyer.akbank.com/Advertisement/AllJobList

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…