Ana Sayfa Banka İş İlanları Akbank Türkiye Geneli Gişe Yetkilisi Alımları Yapacak!

Akbank Türkiye Geneli Gişe Yetkilisi Alımları Yapacak!

-

Şube ağını sürekli olarak geliştiren Akbank personel alımları yapacağını açıkladı.

Türkiye Geneli Gişe Yetkilisi alımları yapacağını yayımlayan banka iş ilanı detaylarına haberimizde yer verdik.

Akbank Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında Doğu Anadolu Bölgesi, Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Orta Anadolu, İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarına Akbank banka personel alımları yapacak.

Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların 1990 ve sonraki yıllarda doğmuş olması, örgün öğretim lisans mezunu olmaları istenmektedir.

Tüm adayların her zaman müşteri ve kalite odaklı çalışmaları istenip, insan ilişkilerinin iyi olması, iletişimlerinin kuvvetli olması, ekip çalışmalarında başarılı olmaları, ekibe uyum sağlamaları, her zaman güler yüzlü olmaları, aktif olmaları istenmektedir. Diksiyonu düzgün, prezantabl kişilerin banka iş başvurusu yapmalarını isteyen Akbank, adayların yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek pozisyona uygun olmaları, bankanın misyon ve vizyonunu iyi bir şekilde temsil etmeleri istenmektedir.

Söz konusu personel alımlarında örneğin İstanbul’un Anadolu yakasındaki banka iş ilanına başvuru yapacak adayların o lokasyonda ikamet etmeleri ya da iş başvurularının onaylanması halinde o lokasyonda ikamet edebilmeleri istenmektedir. Sorumluluk bilincinin yerinde olması, işe ulaşım sorunu yaşanmamasını isteyen banka, erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş ya da askerliklerini en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Ayrıca adayların bankanın son 6 ay içinde düzenlendiği işe alım sınavlarına katılmamış olmaları, işe alım sınavlarının sözlü sınavlarında başarısız sayılmamaları istenmektedir.

Banka Personel Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 31 Aralık 2018 olarak belirlenmiştir. Banka şartlara uygun olan adaylarla iletişime geçecek olup, tüm adayların detaylı CV bırakmaları gerekmektedir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://kariyer.akbank.com/Advertisement/AllJobList

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,415BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,419TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler