Garanti Bankası A.Ş Gişe Asistanları Alıyor

Özel bankacılık alanında yıllardır ülkemize hizmet vermeye devam eden Garanti Bankası A.Ş Türkiye’nin dinamosu olmaya devam etemekte. Farklı departmanlar ve birimler için her geçen gün yeni banka iş ilanları yayınlayan banka, şube gişe kadrolarında görev almak üzere yeni Gişe Asistanları alacağını açıkladı.

Öncelikle İstanbul ve bölgeleri için yerleştirilecek olan çalışma arkadaşları, bankacılık alanında kariyer olanaklarına ilk adımı atarak Gişe Asistanı pozisyonu ile kendi kişisel deneyimlerine bir yenisini ekleme fırsatı yakalayacaktır. Günümüzde bankacılık sektörüne birinci adım olarak varsayılan Gişe Asistanlığı bir başka deyişle Gişe Yetkilisi pozsiyonu geçmişti olduğu gibi sadece vezne işlemleri ile sınırlı değildir.

Bir bankanın gişe memuru, bankacılık alanında bulunan tüm operasyonu süreçlerine hakim olarak görev vermekte ( krediler, dış ticaret, çek, senet operasyonları)  ve kendini geliştirmek suretiyle bu alanlarda farklı birimlere yönelebilmektedir.

Bunu ülkemizde en iyi yapan bankalardan biri olan Garanti Bankası personel alımları kapsamında Gişe Asistanı pozisyonu ile genç ve deneyimsiz yeteneklere farklı kapılar aralayabilmektedir.

Garanti Bankası bilindiği üzere, 2008 yılından bu yana her sene öncelikli olarak Gişe kadrolarını güçlendirerek, adaylara bankacılık deneyimi kazandırmakta ve kaliteli banka personelleri yaratmaktadır.

2015 yılının son virajında halen banka sınavları da düzenleyerek öncelikli açık pozsiyonlarını doldurmayı amaç edinmiştir. Bu vesile ile Garanti Bankası 2015 personel alımlarına başvurularınızı ve şuanda kısa vadede istihdam edilmek istenen Gişe Asistanı görevi için özegçmişlerinizi hemen iletebilirsiniz.

Garanti Bankası Gişe Asistanı ilanına ve diğer banka iş ilanlarına başvurularınızı bu bağlantılardan yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/garanti-bankasi/gise-asistani-istanbul-is-ilani-i1450461/

İlgili:  Kuveyt Türk Spor Eğitmeni Personelleri İşe Alacak!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.