Ana Sayfa Banka İş İlanları Garanti Bankası A.Ş Gişe Asistanları Alıyor

Garanti Bankası A.Ş Gişe Asistanları Alıyor

-

Özel bankacılık alanında yıllardır ülkemize hizmet vermeye devam eden Garanti Bankası A.Ş Türkiye’nin dinamosu olmaya devam etemekte. Farklı departmanlar ve birimler için her geçen gün yeni banka iş ilanları yayınlayan banka, şube gişe kadrolarında görev almak üzere yeni Gişe Asistanları alacağını açıkladı.

Öncelikle İstanbul ve bölgeleri için yerleştirilecek olan çalışma arkadaşları, bankacılık alanında kariyer olanaklarına ilk adımı atarak Gişe Asistanı pozisyonu ile kendi kişisel deneyimlerine bir yenisini ekleme fırsatı yakalayacaktır. Günümüzde bankacılık sektörüne birinci adım olarak varsayılan Gişe Asistanlığı bir başka deyişle Gişe Yetkilisi pozsiyonu geçmişti olduğu gibi sadece vezne işlemleri ile sınırlı değildir.

Bir bankanın gişe memuru, bankacılık alanında bulunan tüm operasyonu süreçlerine hakim olarak görev vermekte ( krediler, dış ticaret, çek, senet operasyonları)  ve kendini geliştirmek suretiyle bu alanlarda farklı birimlere yönelebilmektedir.

Bunu ülkemizde en iyi yapan bankalardan biri olan Garanti Bankası personel alımları kapsamında Gişe Asistanı pozisyonu ile genç ve deneyimsiz yeteneklere farklı kapılar aralayabilmektedir.

Garanti Bankası bilindiği üzere, 2008 yılından bu yana her sene öncelikli olarak Gişe kadrolarını güçlendirerek, adaylara bankacılık deneyimi kazandırmakta ve kaliteli banka personelleri yaratmaktadır.

2015 yılının son virajında halen banka sınavları da düzenleyerek öncelikli açık pozsiyonlarını doldurmayı amaç edinmiştir. Bu vesile ile Garanti Bankası 2015 personel alımlarına başvurularınızı ve şuanda kısa vadede istihdam edilmek istenen Gişe Asistanı görevi için özegçmişlerinizi hemen iletebilirsiniz.

Garanti Bankası Gişe Asistanı ilanına ve diğer banka iş ilanlarına başvurularınızı bu bağlantılardan yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/garanti-bankasi/gise-asistani-istanbul-is-ilani-i1450461/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,622BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,431TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler