Ana SayfaBankacılıkEn Yakın Yapı Kredi ATM/Şube Bulmak için Adım Adım Yapılacaklar!

En Yakın Yapı Kredi ATM/Şube Bulmak için Adım Adım Yapılacaklar!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

4 bin 255 Yapı Kredi ATM sayısına ulaşan, 1944 yılında kurulan Yapı Kredi Bankası, Türkiye’nin perakende bankacılık merkezli ilk ulusal özel bankası olma özelliği taşıyor. Teknolojik alt yapısını sürekli geliştiren, müşterilerine şubeler haricinde telefon bankacılığı, mobil ve internet bankacılığı ve ATM’lerinden hizmet sunan banka, hizmeti müşterilerinin ayağına getiriyor. Biz bu yazımızda En Yakın Yapı Kredi ATM Nasıl Bulunur? En Yakın Yapı Kredi Şubesi Nasıl Bulunur? Yapı Kredi ATM’lerinden neler yapılır? Sorularını cevaplayacağız.

2023 En Yakın Yapı Kredi ATM Nasıl Bulunur?

2023 En Yakın Yapı Kredi ATM Nasıl Bulunur?
2023 En Yakın Yapı Kredi ATM Nasıl Bulunur?

Bankacılık sektöründe çığır açan hizmetleriyle en çok tercih edilenler arasında yer almayı başaran Yapı Kredi telefon bankacılığı ile şubelerdeki gibi hizmet sunuyor. Kişiler banka şubelerine gitmeden telefonlarına bankanın mobil uygulamasını yükleyerek, bankanın internet sitesine girerek, Yapı Kredi müşteri temsilcisine bağlanarak ya da en yakın Yapı Kredi ATM bularak tüm işlemlerini hızlı bir şekilde halledebiliyor.

Güncel olarak 4 bin 255 ATM sayısına ulaşan banka, bu rakamı her geçen gün artıyor. Bankanı sunduğu hizmet sayesinde 2 sokakta bir Yapı Kredi ATM görmek mümkün hale geliyor.

2023 En Yakın Yapı Kredi ATM bulmanın 2 yöntemi vardır. Bunlar bankanın internet sitesi ve mobil uygulamasıdır.

2023 En yakın Yapı Kredi ATM bulmak için internet sitesini kullanacakların aşağıdaki adımları izlemesi gerekmektedir;

 • Bankanın internet sitesine giriş yapılır. (www.yapikredi.com.tr)
 • Sitede yukarıda yer alan Şube ve ATM’ler menüsü seçilir.
 • Karşımıza şu ve ATM menüleri çıkacaktır. Şube arıyorsanız şubeleri, ATM arıyorsanız ATM’leri işaretlemelisiniz.
 • ATM menüsünü seçildikten sonra alt kısımda yer alan İl, İlçe, ATM özellikleri, gibi bilgileri doldurmalı ve arama yap butonuna tıklamalısınız. Böylelikle size en yakın ATM bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Mobil Uygulamadan ATM Bulmak için;

 • Yapı Kredi Mobil Bankacılık telefona yüklenmeli.
 • Sisteme giriş yapılmalı.
 • Ekranın en altında bulunan ATM seçilmelidir. Ancak bunun için de telefonların konumlarının açık olması gerekmektedir.

2023 En Yakın Yapı Kredi Şubesi bulmaya geçmeden önce ATM’lerden hangi işlemlerin yapıldığını, en sık sorulan soruların cevaplarını yanıtlayacağız. Bunun devamında da en yakın şubeyi bulmayı adım adım anlatacağız.

Yapı Kredi ATM’lerinden Neler Yapılır?

Yapı Kredi ATM’lerinden Neler Yapılır?
Yapı Kredi ATM’lerinden Neler Yapılır?
 • Türk Lirası, Dolar ve Euro cinsinde para çekme ve para yatırma işlemleri yapılır.
 • Kredi Kartı, Kredi, Fatura, MTV Ödemeleri yapılır.
 • Esnek Hesap ve İhtiyaç Kredisi Başvurusu yapılır.
 • Kredi kartı ve fatura ödeme işlemleri için otomatik ödeme talimatları verilir.

Eğer bankanın mobil bankacılık kullanıcıysanız da kartınızın yanında olmasına, ATM’ye dokunmanıza gerek kalmadan, uygulamadaki QR koduyla aynı işlemleri yapabilirsiniz. Bunun için şifre girmenize gerek yoktur. QR kodu ekrana göstermeniz yeterli olacaktır.

2023 En Yakın Yapı Kredi Şube Nasıl Bulunur?

4.000’den fazla ATM’si bulunan Yapı Kredi şube sayısı ise 908’dir. ATM’lerine benzer şekilde şube sayısını da her geçen artırmayı, profesyonel kadrolarını büyütmeyi hedefleyen banka, yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmaktadır.

2023 En yakın Yapı Kredi Şube bulmak için en yakın ATM bulmak için izlenen yolların izlenmesi gerekmektedir. Bunu detaylı bir şekilde yukarıda anlatmıştık. Bunun için 2 farklı yöntem vardır. Biri bankanın internet sitesi, diğeri ise bankanın mobil uygulamasıdır. Bankanın mobil uygulamasını telefonunuza yüklemede de hızlı bir şekilde en yakın Yapı Kredi şubesini bulmanız mümkündür.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.