Ana SayfaKariyerKariyer Yolculuğu: Vakıfbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Kariyer Yolculuğu: Vakıfbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!
K

-

1954’te Vakıfbank kaynaklarını ekonomik kalkınmanın ihtiyaçları yönünde en iyi şekilde değerlendirme hedefi ile kurulan Vakıfbank, kurulduğu günden bugüne kadar hem iştiraklerine hem müşterilerine hem de çalışanlarına her zaman en iyi imkanları sağlamaktadır. Vakıfbank kariyer yolculuğu ile bankacılık sektöründe kendini ileriye taşımak isteyenlere banka yardımcı olup, en iyi olanakları sunmaktadır.

Vakıfbank Kariyer Yolculuğu

Güçlü Türkiye’nin Lider Bankası vizyonu ile en iyi hizmeti sağlamak için tüm gücüyle çalışan, ülkemizin kamu bankaları arasında yerini alan Vakıfbank, sağladığı katma değerle ekonomiye de destek olmaktadır.

Yılın belli dönemlerinde ihtiyaçlar doğrultusunda banka personel alımları yapılmaktadır. Bunlar hem bölgesel hem de pozisyona göre değişiklik gösterip, başvuruya kabul edilme aşamaları da bankadan bankadan göre değişiklik göstermektedir.

Vakıfbank personel alımları 2018 için takipte olan adaylar, hem yayımlanacak olan banka iş ilanları için hem de başvuru aşamasındaki kriterleri de çok iyi bilmelidirler. Çünkü her ne kadar yayımlanacak olan iş ilanı pozisyona uygun olunsa da bankanın kendi misyon ve vizyonu doğrultusunda talep ettiği kriterler olur.

Vakıfbank kariyer yolculuğu müfettiş yardımcılığından uzman yardımcılığına, mali analist yardımcılığından memurluğa ve genel müdürlüğe kadar uzanmaktadır. Ancak Vakıfbank kariyer yolunda ilerleme kat etmek için sınav, kıdem ve performans çok önemlidir.

Vakıfbank Çalışanlarına Tanınan Haklar ve Maaş Bilgisi

Vakıfbank Kariyer Basamakları

Vakıfbank kariyer yolculuğuna memurluktan başlayan bir kişi yetkili yardımcılığından yetkili pozisyonuna, üst yetkiliden müdür yardımcılığına, müdürlükten bölge müdürlüğüne kadar yükselebilmektedir.

Vakıfbank personel alımları 2018 yılına dair bir açıklama yapılmamıştır. Ancak yine de Vakıfbank iş başvurusu yapmak isteyenler bankanın internet sitesinden detaylı CV’lerini bırakabilirler. Bu imkanı adaylara tanıyan banka, açık pozisyon oluşması halinde de adaylar ile iletişim kurmaktadır.

Vakıfbank iş başvurusu 2018 için yazının altında verilen bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Kariyer ile Bu Ödülleri Alabilirsiniz!

Benimsemiş olduğu büyüme stratejisi, devam ettirdiği yeniden yapılanma projesini belirledikleri hedeflere ulaştırabilme, başarı elde etmenin insan kaynaklarına dayandığını açıklayan banka, bu nedenle de banka personel alımları, banka çalışanı terfileri, performansların analizinin yapılması, Vakıfbank kariyer planlama ve eğitim süreçlerindeki iyileştirmelerde İnsan Kaynakları ile devam etmektedir.

Yapacağı ve yaptığı personel alımlarında Vakıfbank, herkese geleceğe güvenle bakabilmenin, Vakıfbank’lı olmanın ayrıcalığını yaşatmak istemektedir.

Banka çalışanlarının her zaman gelişimlerine destek verip, motivasyonlarını ve iş tatminlerini yaratmak için çalışmaktadır. Çünkü güçlü kadronun güçlü banka olduğuna inanıp, 2018 Vakıfbank personel alımlarında da tüm başvuru yapacak adaylara tüm kariyer yolculuğundaki hedeflerine özel eğitimler sunacaktır.

Vakıfbank Personel Maaşları Ne Kadar?

2018 Vakıfbank iş başvurusu yapacak adayların maaşları, günün şartları ve sektör ücretleri dikkate alınarak belirlenecektir. Mevcut durumdaki çalışanların maaşları ile tazminatları ise Toplu İş Sözleşmesi kapsamında uygulanacaktır.

Vakıfbank kariyer yolculuğundaki tüm personellerine ikramiye, performans primi, temettü, kredi imkanı ve çeşitli tazminat ile destekler sağlamaktadır. İkramiyeler yılın ocak, nisan, temmuz ve ekim dönemlerinde verilmektedir.  Performans primleri ise 6 ayda bir olacak şekilde belirlenmektedir. Yani 2018 Vakıfbank iş başvurusu yapacak bir kişinin primi iş başlangıcından hemen 6 ay sonra yapılmaktadır.

Vakıfbank personellerine sunulan bir diğer güzel olanak ise düşük faizli, uygun ödemeli kredi imkanlarıdır. Kişiler standart faiz oranlarından daha uygununa tabi tutularak finansman temin edebilmektedirler.

Aynı zamanda da Haziran ile Eylül dönemleri içinde Ayvalık’ta bulunan dinlenme kampında tatil yapma imkanı sunulur.

Vakıfbank Kariyer Yolculuğunda Takdirname ve Başarı Ödülleri!

2018 Vakıfbank iş ilanı kapsamında başvuru yapan ve başvurusu onaylanan, bankada çalışmaya başlayan ve çalışma performansı başarılı bulanan kişilere çeşitli ödüller verilir. Görevlerinde çok fazla çaba gösteren, her zaman başarılı olan, ekiple uyumlu olan, bankanın misyon ve vizyonu doğrultusunda disiplinli çalışan, banka gelirlerini artırmak için çaba gösteren personellere Genel Müdür tarafınca takdirname verilmektedir.  Aynı zamanda bunun devam etmesi halinde de 2 maaşa kadar ödüle tabi tutulmaktadır.

15 seneden fazla banka personeli olan kişilere 10 gramlık bankanın ambleminin olduğu altın, 20 seneden fazla banka personeli olan kişilere ise kol saati verilmektedir.

Oluşabilecek açık pozisyonlar için aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

http://www.vakifbank.com.tr/is-basvurulari.aspx?pageID=127

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Aramıza Katılın

48,252BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol