Garanti Bankası, Sezonluk Personel Alımları Yapıyor! Başvuru için Son 1 Hafta!

0

Garanti Bankası, çok sayıda bulunan şubeleri için sezonluk banka personel alımları yapacak.

Garanti Bankası Sezonluk Personel Alımları

Sezonluk/Dönemlik Gişe Asistanı alımları yapacak olan Garanti Bankası, banka iş başvurusu yapacak adaylardan bazı şartlar aramaktadır. Bunlardan biri yaş kriteridir. Tüm adayların 27 yaş ve altındaki yaşlarda olması istenmektedir.

İstanbul Anadolu 3 Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Karasu şubesi, İç Anadolu Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Emirdağ ve Kulu şubeleri, Batı Anadolu Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Altınoluk, Erdek ve Akçay şubeleri, İzmir Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Çeşme ve Alaçatı şubeleri ile Ege Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Dikili şubesine banka personel alımları yapılacak.

Adaylar 2018 Haziran ile Ekim dönemleri arasında istihdam edilecek. Banka iş başvurusu yapacak adayların başvuru yapacakları bölgede ikamet etmeleri ya da başvurularının onaylanması halinde o lokasyonda ikamet etmeleri istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Eylül 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında en az lisans mezunu kriteri bulunup, tüm adayların her zaman pozitif, her zaman güler yüzlü, insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli, ikna yeteneklerinin gelişmiş olması, bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil etmeleri, sorumluluk bilincinin yerinde olması istenmektedir. Erkek adayların ise askerlik görevlerin yerine getirmiş ya da en az 1 sene tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Sezonluk Banka Personel Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Başvurular 27 Nisan Cuma günü sona erecektir. Bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adaylarla iletişime geçecektir.

Garanti Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/firma-profil/garanti-bankasi-5100-29983
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.