Vakıfbank Memur Alımı

0

Bankacılık alanında geçmişden bugüne kaliteli hizmet ve yaygın şube ağı ile ülkemizin en değerli bankaları arasında gösterilen Vakıfbank, deneyimsiz ve yeni mezun adaylar arıyor.

Bankanın ihtiyaç duyduğu şube kadrolarında görev almak üzere stajyer memur olarak başlayacak ve ileriki vadede bankada görev almak isteyen yeni  personel alımı yapılacaktır.  Vakıfbank önceki yıllarda da olduğu gibi personel alımı ihtiyaçlarını duyurduktan kısa bir süre sonra, adaylarla mülakat ve banka sınavları çalışmalarını başlatmaktadır.

Özellikle bankacılık alanında eğitim almış, İşletme, Kamu, İktisat, Bankacılık vb. Bölümlerden mezun olan adayların değerlendirileceği memurluk pozisyonu için herhangi bir şehir kısıtlaması yapılmadan başvurular alınmaktadır.

Türkiye çapında yüzlerce şube ve binlerce kişilik kadrosu olan Vakıfbank personel alımı ilanlarına başvuruda bulunarak geleceğinizi bu büyük kurumda güvence altına alabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl yine stajyer memur alımları yapan Vakıfbank T.A.O çok sık banka iş ilanları yayınlamamasının yanında uzun süreli bir başvuru sürecinden geçmemektedir. Başvuruda bulunan adaylarla yapılan görüşmeler neticesinde, akademik eğitimlerini tamamlayan adayların ihtiyaç duyulan bölge ve Vakıfbank şubelerinde işe başlama hakkı doğmaktadır.

Vakıfbank stajyer memur alımı ve diğer banka iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/turkiye-vakiflar-bankasi-t-a-o/stajyer-memur-is-ilani-i1460810/

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın