Fintech Girişimcilerine ING Bank’tan 100.000 TL Destek! Son Başvuru Temmuzda!

Google Haberlere Abone Ol:

İnovatif düşünceleri hem kurum içinde hem de kurum dışında destek veren ING Bank, finansal teknolojiler yani fintech üzerine çalışan girişimlerin projelerini faaliyete geçirmeleri için destek veriyor. İstanbul Teknik Üniversitesi ARI Teknokent ile 2017 yılında faaliyete geçirdiği işbirliğini 2018 yılında da sürdüren ING Bank, ticarileştirilebilir ürünlerin oluşmasına destek veriyor.

Big Bang Girişimcilik Yarışması Neler Sağlıyor?

Türkiye geneli başvurularını yapan girişimcilere melek yatırımcıları ve hiçbir karşılık beklemeden destek veren kurumları bir araya getiren Big Bang Girişimcilik Yarışması, bu sene 6.sına imza atıyor.

Bu sene yarışmada girişimcilere 7 milyon TL’den fazla ödül ve yatırım sağlanması hedefleniyor. Girişimcilere İTÜ Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi’nde 1 seneliğine açık ofis, satış, network ve mentorluk imkanı sağlanacak.

İlginizi Çekebilir:  ING Bank İş İlanları: 2022 Haziran

ING Bank Fintech Özel Ödül dahilinde banka tarafından başarılı görülen fintech girişimcilerine ise 100.000 TL ödül verilecek. ING Bank desteği ile İTÜ Çekirdek girişimcisi olmak isteyenlerin başvurularını temmuz sonuna kadar yapmaları gerekiyor.

Şamlı: Türkiye’ye Yapılabilecek En Değerli Yatırım Girişimcilik ve İnovasyon

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan ING Bank Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Bahadır Şamlı, ING Bank olarak hem kurum içinde hem de kurum dışında güçlü bir inovasyon ve girişimcilik ekosistemi oluşturmak, bu sistemi desteklemek için sürekli çalıştıklarını söyledi. Ülkemizde inovasyon ve girişimcilik ekosisteminin gelişmesinin herkes için öncelik olması gerektiğini söyleyen Şamlı, bunun yalnızca finans ve teknoloji sektörlerine değil, tüm sektörlere bağlı olduğunu, Türkiye için çok değerli olduğunu, bu kapsamda da hem Türkiye’ye hem de şirkete yapılabilinecek en değerli yatırımın inovasyon ve girişimcilik olduğunu söyledi.

“Girişimcilere Mentör Desteği Verdik”

ING Bank olarak inovasyon ekosisteminde kalıcı ve önemli etkiler yaratmak istediklerini söyleyen Şamlı, açtıkları Orange Lab ile kurum içindeki inovatif fikirlere destek verdiklerini, 2017’de ilk defa Big Bang Grişimcilik Yarışmasıyla girişimcilere kuluçka döneminde desek verdiklerini, buna ek olarak da 3 proje için Orange Lab’ın ücretsiz olarak kullanıma sunduklarını, 40’dan fazla yöneticiden meydana gelen mentör ağıyla da çok sayıda girişimciye uzman desteği verdiklerini, İTÜ Çekirdek işbirliğinin ING Bank’ı finansal teknolojiler kapsamında ileriye taşıyacağını inandıklarını söyledi.

İlginizi Çekebilir:  ING Bank İş İlanları: 2022 Haziran

Dünyanın en iyi 3., Avrupa’nın ise en iyi 2. Kuluçka merkezinin İTÜ Çekirdek olduğunu söyleyen İTÜ ARI Teknokent CEO’su Kenan Çolpan ise, aralarına katılan destekçilerle daha da güçlü hale geldiklerini, finans sektörüne çok daha fazla girişimci yetiştirme imkanı bulduklarını söyledi.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…