Ana SayfaKredilerTEB’den Günde 10 TL’ye 10.000 TL Anında Kredi!

TEB’den Günde 10 TL’ye 10.000 TL Anında Kredi!

-

Türk Ekonomi Bankası (TEB), günde 10 TL’ye 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası düzenlendi.

TEB’in müşterilerine uygun faiz oranları ve avantajlı ödeme planları ile banka şubelerine kadar gitmeden başvuru yapabilecekleri anında ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

TEB Anında İhtiyaç Kredisi Kampanyası

TEB’in düzenlendiği anında ihtiyaç kredisi kampanyasında uygulanan faiz oranları yüzde 1,33 olarak belirlenmiştir. İhtiyaç kredisi faiz oranları sabittir ve piyasada faiz dalgalanmalarından etkilenmemektedir.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunan banka, kredi ödemelerinde müşterilerinin gelirlerine uygun ödeme planları hazırlamaktadır. Kişiler isterlerse ödemlerini 3 ay ertelemeli alabilmektedirler. Yani mayıs başında kullanılmaya başlanan kredilerin ödeme başlangıcı eylül başı olmaktadır.

Kampanya dahilinde alınabilinecek en fazla kredi tutarı 10 bin Türk Lirası olup, anında kredi başvurusu hem bankanın çağrı merkezinden hem de internet şubesinden yapılabilir. Çağrı merkezinden kredi başvurusu yapmak isteyenlerin 444 0 666 numarasını aramaları gerekmektedir. İnternet şubesinden kredi başvurusu yapacak kişilerin ise kredi başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. Kredinin onaylanması halinde de yine banka şubelerine gitmeden kredi kullanılabilir.

10.000 TL Anında Kredi ve Ödeme Planı

TEB Kredi Kampanyası dahilinde alınan 48 ay vadeli 10 bin TL kredi için yüzde 1,33 faiz oranıyla aylık kredi taksit tutarı 299,80 TL olmaktadır. Hem aylık hem de günlük ödeme imkanı sağlanmaktadır. Yani bireyler günde 10 TL ödeyerek de bu krediyi alabilmektedirler. 10 bin TL için 53 TL kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Bu ücrete vergiler dahil edilmektedir. Yıllık maliyet oranı ise yüzde 21,2825 olmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,389BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler