ING Bank Gişe Yetkili Yardımcıları Alıyor

Yabancı sermayeli ve köklü bankacılık kültürüne sahip ING Bank Türkiye de henüz genç bir banka olarak anılsada, toplam gelirleri ve müşteri sayısı ile her geçen gün lider bankalar listesinde yukarıya tırmanışını sürdürmektedir.

Bu güçlü oluşum içerisinde yer almak isteyen deneyimsiz bankacı adaylarına şans verecek olan ING Bank yılın son dönemlerinde yeni Gişe Yetkili Yardımcıları alacak. Bankaların şube kadrolarında gelişime açık ve operasyonel anlamda tüm hizmetlerine hakim pozisyonlar olarak adlandırılan Gişe birimleri kariyer hedeflerinize de bir başlangıç yapma olanağı sunmaktadır.

Bireysel ve Ticari müşteri işlemlerinin birebir gerçekleştirildiği ayrıca müşterilerle sıcak temasın kurulduğu birimler olan Banka Gişe iş olanakları genelde bankaların sınavsız olarak veya aday sayısının yoğunluğuna bağlı banka sınavları düzenlenerek istihdamların yapıldığı birimlerdir.

Banka Gişe memuru olarak bilinen adıyla bir çok kıdemli bankacının da yolunun düştüğü bu birimlerde temel bankacılığı kavrayarak farklı bölüm veya birimlere terfi imkanları da sunulmaktadır.

ING Bank Gişe personel alımı ile öğrenmeye açık yeni yüzlerle bir başka deyişle geleceğin bankacı adayları ile tanışmayı hedeflemektedir.

Bankanın Gişe ilanına başvuruları ve diğer banka iş ilanlarına bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ing-bank/gise-yetkili-yardimcisi-is-ilani-i1433320/

İlgili:  Ziraat Bankası 2019 Personel Alımları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.