Ana SayfaKrediler200.000 TL Halkbank Nefes Kredisi!

200.000 TL Halkbank Nefes Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

KOBİ’lerin desteklenmesi, üretim ve istihdamın artırılması için Halkbank, KOBİ’lere özel Nefes Kredisi Kampanyası düzenledi.

Halkbank Nefes Kredisi ve Şartları

KOBİ’lere destek verilmesi, üretim ve istihdamın artırılması için Türkiye ekonomisine katkı sağlamak, ekonominin yükselmesi, iyi hale gelmesi hedefi ile Halkbank yeni bir anlaşmaya imza attı.

TOBB ile Halkbank ve KGF arasında Nefes Kredisi protokolü düzenlendi. Düzenlenen protokol kapsamında da TOBB Nefes Kredisi düzenlendi.

Halkbank Nefes Kredisi kapsamında, Ticaret, Sanayi, Ticaret ve Sanayi Odaları ile beraber Ticaret Borsaları ve Deniz Ticaret Odalarına kayıtları olan, KOBİ tanımına uyan tüm gerçek ve tüzel kişi firmalara, işletme sermayesi ihtiyaçlarının uygun koşullarda karşılanması için Nefes Kredisi sunuluyor.

Halkbank Nefes Kredisi faiz oranı yüzde 0,99 olarak belirlenmiştir. Kredi teminatına Hazine Destekli KGF kefaleti alınmaktadır.

Halkbank Nefes Kredisi Azami Tutar Ne Kadar?

Halk Bankası Nefes Kredisi kapsamında en fazla verilecek olan kredi tutarı 200 bin Türk Lirasıdır. 200 bin Türk Lirasından daha yüksek tutarda kredi verilmemektedir. Kredi ödemeleri ise aylık eşit taksitler halinde yapılmaktadır. Dönemsel ya da sezonluk ödeme planları sunulmaktadırç

Kredi ilk 6 ay anapara geri ödemesiz olarak kullandırılmaktadır. Toplamda verilen vade süresi uzunluğu ise 18 yani 1,5 sene olarak belirlenmiştir.

KGF Kefalet oranı kredi miktarının en fazla yüzde 85’i kadardır. Kredi kullandırım sırasında bir kez olmak şartıyla peşin olarak KGF’nin kefalet miktarının yüzde 0,03 oranında yani onbinde 3 oranında KGF Kefalat Komisyonu alınmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.