200.000 TL Halkbank Nefes Kredisi!

Google Haberlere Abone Ol:

KOBİ’lerin desteklenmesi, üretim ve istihdamın artırılması için Halkbank, KOBİ’lere özel Nefes Kredisi Kampanyası düzenledi.

Başlıklar

Halkbank Nefes Kredisi ve Şartları

KOBİ’lere destek verilmesi, üretim ve istihdamın artırılması için Türkiye ekonomisine katkı sağlamak, ekonominin yükselmesi, iyi hale gelmesi hedefi ile Halkbank yeni bir anlaşmaya imza attı.

TOBB ile Halkbank ve KGF arasında Nefes Kredisi protokolü düzenlendi. Düzenlenen protokol kapsamında da TOBB Nefes Kredisi düzenlendi.

Halkbank Nefes Kredisi kapsamında, Ticaret, Sanayi, Ticaret ve Sanayi Odaları ile beraber Ticaret Borsaları ve Deniz Ticaret Odalarına kayıtları olan, KOBİ tanımına uyan tüm gerçek ve tüzel kişi firmalara, işletme sermayesi ihtiyaçlarının uygun koşullarda karşılanması için Nefes Kredisi sunuluyor.

Halkbank Nefes Kredisi faiz oranı yüzde 0,99 olarak belirlenmiştir. Kredi teminatına Hazine Destekli KGF kefaleti alınmaktadır.

Halkbank Nefes Kredisi Azami Tutar Ne Kadar?

Halk Bankası Nefes Kredisi kapsamında en fazla verilecek olan kredi tutarı 200 bin Türk Lirasıdır. 200 bin Türk Lirasından daha yüksek tutarda kredi verilmemektedir. Kredi ödemeleri ise aylık eşit taksitler halinde yapılmaktadır. Dönemsel ya da sezonluk ödeme planları sunulmaktadırç

Kredi ilk 6 ay anapara geri ödemesiz olarak kullandırılmaktadır. Toplamda verilen vade süresi uzunluğu ise 18 yani 1,5 sene olarak belirlenmiştir.

KGF Kefalet oranı kredi miktarının en fazla yüzde 85’i kadardır. Kredi kullandırım sırasında bir kez olmak şartıyla peşin olarak KGF’nin kefalet miktarının yüzde 0,03 oranında yani onbinde 3 oranında KGF Kefalat Komisyonu alınmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...