Denizbank, Uzman Banka Personel Alımı Yapacak!

0

Denizbank, bünyesinde görevlendirmek için personel alımları yapacak. İnternet sitemizde yer alan Denizbank ve diğer banka personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları, memur alımları ve banka iş başvurusu detaylarına ulaşabilirsiniz.

Deniz Yatırım, Kurumsal Finans bölümünde pay ve borçlanma aracı ihraç projelerinde ilk sırada bulunmak şartıyla tüm kurumsal finansman iş süreçlerinde görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

Denizbank Personel Alımları Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında Kurumsal Finansman Uzmanı/Yetkilisi alımları yapılacak. Banka iş başvurusu yapacak adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması isteniyor. Bu bölümler ise İşletme, Ekonomi, İstatistik ya da Mühendislik bölümleridir.

Halka arz, şirket değerlemesi, özelleştirme, ihale, birleşme ve satın alma projelerinde önceki dönemlerinde görev almış adayların banka iş başvurusu ön değerlendirmeye alınacaktır. Aracı kurumların kurumsal finansman bölümü ya da araştırma, bankaların proje finansman bölümlerinde ya da denetim şirketlerinin denetim ya da kurumsal finansman bölümlerinde en az 3 sene deneyim sahibi olmuş olmaları istenmektedir.

Aynı zamanda yayımlanan banka iş ilanı kapsamında adayların SPK Düzey 3 Lisans belgesi olması istenmektedir. Bu belgeye sahip olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir. Ek olarak da ileri seviyede İngilizce bilgisi ile MS Office programlarına ileri seviyede hakimlik istenmektedir.

Sunum becerisine de önem veren banka, söz konusu banka personel alımları kapsamında adayların insan ilişkilerinin iyi olması, iletişimlerinin kuvvetli olması, ekip çalışmalarında başarılı olmaları, bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil etmeleri istenmektedir.

Banka Personel Alımları için Son Başvuru Tarihi

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 25 Haziran 2018’dir. Bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adaylarla iletişime geçecektir.

Denizbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-deniz-yatirim-kurumsal-finansman-uzmani-yetkilisi-2045857
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.