Ana SayfaBanka İş İlanlarıVakıf Katılım, Her Alandan Personel Alımları Yapacak! Başvuruya Son 12 Gün!

Vakıf Katılım, Her Alandan Personel Alımları Yapacak! Başvuruya Son 12 Gün!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında Vakıf Katılım Bankası, ilerleyen süreçlerde oluşabilecek açık pozisyonlar için ilan açtı. Adayların bankacılık sektörünün hangi alanında kariyer yapmak istediklerini belirterek detaylı bir CV bırakmaları gerekiyor.

Vakıf Katılım Bankası Personel Alımları Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında adayların üniversitelerin örgün eğitim vere ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Katılım bankacılığı alanında önceki dönemlerinde deneyimi bulunan adayların banka iş başvurusu yapması istenip, katılım bankacılığı prensiplerinin benimsenmiş olması istenmektedir.

Söz konusu banka personel alımları kapsamında sektör deneyimi olmayan erkek adayların 30 yaşını, bayanların ise 28 yaşını aşmamış olması istenmektedir. Banka deneyimi olmayan adaylar için ihtiyaç haline göre işe alım sınavı yapılacaktır. Banka sınavları duruma göre belirlenecek olup, başarılı olan adaylar bunun takibinde de banka mülakatlarına davet edileceklerdir.

Yayımlanan tüm banka iş ilanları için de geçerli olmak suretiyle adayların her zaman iletişim yeteneklerinin güçlü olması, insan ilişkilerinin iyi olması istenmektedir. Bankalar, adayların ilişkilerine önem vermektedirler.

Vakıf Katılım Bankası, adayların analitik düşünme yeteneklerini gelişmiş olmasını, prezantabl olmalarını istemektedir. Erkek adayların ise askerliklerini yapmış, muaf ya da en az 2 yıllığına tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Banka Personel Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Son başvuru tarihi 10 Mayıs 2018’dir. Bu tarihten sonra kadrolar değerlendirilip, açık pozisyonlar yayımlanacak ve başvurulara göre de şartlara uygun adaylarla iletişime geçilecektir.

Vakıf Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-1519049
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...