ING Bank Bonus’a Özel Koçtaş İndirim Kampanyası! Yarın Son!

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank Bonus’a özel Koçtaş Mağazalarından yapılan alışverişler için kampanya düzenlendi. Kampanya kapsamında kişiler yapacakları alıverişlerde indirim fırsatından yararlanabilecekler. Peki Ne kadarlık alışveriş yapılması gerekiyor? Her ürün geçerli mi? ING Bank Bonus’a özel indirim ne kadar? Her Kart için Geçerli mi? Koçtaş Çalışma Saatleri!

Başlıklar

ING Bank Bonus’a Özel İndirim Fırsatı!

ING Bank Bonus’a özel indirim kampanyası düzenlendi. Bonus kartı olanların anlaşmalı KOÇTAŞ mağazalarından yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerde hem indirim hem de ek taksit imkanı sunuluyor.

Alışverişlerin sadece Garanti POS üzerinden yapılması gerekmektedir. Bunun haricinde olanlar geçerli olmayacaktır. Kampanya dahilinde 6 taksitli satış için mağaza satış görevlisi banka tarafından verilen taksit opsiyonunu seçtikten sonra, yapılan taksitli harcamanın kart sahibine 6 taksit olarak yansıtılması sağlanacaktır. Kişilerin, taksit seçme ya da artık olarak ek taksit kullanma hakları olacaktır. Maksimum taksit sayısı 6 olarak belirlenmiş olup, 6 taksitten fazla yapılmayacaktır. Aynı zamanda ING Ticari Kartlar ve ING Pegasus Plus Kartlar kampanya kapsamında değildir.

İlginizi Çekebilir:  ING Bank İş İlanları: 2022 Ağustos

Koçtaş Çalışma Saatleri Nedir?

Türkiye’deki Koçtaş şubeleri incelendiği zaman 19 ilde toplamda 41 tane olduğu bilinmekte. Diyarbakır’dan İzmir’e, Mersin’den Trabzon’a kadar çok sayıda şubesi bulunan Koçtaş, mobilya, ev tekstili, dekoratif ürünler, banyo ve seramik, bahçe malzemeleri, halı, perde ve benzeri gibi on binlerce ürün hizmeti veriyor.

Uygun fiyat ve avantajlı kolay ödeme imkanlarıyla müşterilerine kolaylıklar sağlayan Koçtaş, dönemsel olarak bankalarla anlaşmalar sağlayarak, banka müşterilerine özel fırsatlar sunuyor.

En çok merak edilenler arasında olan Koçtaş mesai saatleri 10.00 ile 22.00 arasındadır. Koçtaş çalışma saatleri hem hafta içi hem de hafta sonu aynı olup, öğle arası tatili de vermemektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...