Media Markt Satış Danışmanı Personeller Arıyor!

0
media-markt-satis-danismani-personeller-ariyor

Media Markt satış danışmanı personel alımı yapacağını duyurarak başvuru yapacak olan adaylarda aranan özellikleri de bildirdi.

Media Market Yeni Personel Alımı

15 değişik ülkede 1.000’in üzerinde mağazası bulunan teknoloji market zinciri Media Markt, Avrupa’daki en büyük perakende markettir. Plazma, LCD, DVD, TV,cep telefonu, müzik set, uydu alıcısı, beyaz eşya, dijital fotoğraf makinesi, MP3 çalar ve küçük ev aletleri gibi binlerce ürünün yer aldığı Media Market satış personeli alımları yaptığını duyurdu. Şirket tarafından yapılan duyuruda mağaza satış danışmanı olarak iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan özellikler de belirtildi. Başvuru yapacak kişiler arasından seçilecek olan yeni personeller Media Market’in yeni mağazalarında çalışacaklar.

Mağaza Satış Danışmanlarında Aranan Özellikler

Media Markt mağaza satış danışmanı iş başvurusu sahiplerinin aşağıda detaylı bir şekilde bildirilen özellikleri taşıyor olması gerekiyor.

  • Üniversitelerin satış – pazarlama ile ilgili eğitim veren bölümlerinden mezun olmak
  • Sahada çalışmak ve müşteri yönetimi hakkında tecrübeli olmak
  • İletişim becerisi gelişmiş olmak
  • Diksiyonunun düzgün olması
  • Yazılı ve sözlü iletişimde başarılı olmak
  • Müşteri memnuniyeti esası ile çalışmayı benimsemiş olmak
  • Geri bildirimin ve açık iletişimin önemini kavramış olmak
  • Yeniliklere, gelişime ve değişime açık olmak
İlginizi Çekebilir:  Anadolubank Gişe Asistanı Alımı Yapıyor!

Yeni Satış Danışmanlarının Görevleri

Media Market mağaza iş başvurusu yapan adaylar ilgili departman tarafından değerlendirilerek uygun görülenler iş görüşmesi daveti alacaklardır. Yapılan görüşme sonucunda işe alımı sağlanan yeni personeller müşterileri analiz ederek gruplandırarak satış danışmanlığı yapmak, mağazaya gelen mevcut müşterileri ürünler hakkında bilgilendirerek satış yapmak, kendisi için belirlenen günlük, haftalık ve aylık hedefler satış hedefleri doğrultusunda çalışacak olmak, satış ve sonrası operasyon süreçlerini yönetmek, pazarlama birimi ile koordine bir şekilde çalışmak, mağazadaki diğer satış danışmanları ile motivasyon ve uyum içinde çalışmak gibi görevler üstleneceklerdir.

Media Market İş Başvuruları

Aşağıdaki linkten Media Market iş başvurusu ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap bulunabileceği gibi mağaza satış elemanı iş başvurusu da yapılabilir. Media Market iş başvuruları 12 Mayıs 2018 tarihine kadar sürecektir. Türkiye genelinden başvurular kabul edilmektedir. İşe alınan yeni personellerin maaşı asgari ücret üzerinden olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Gezici Gişe Yetkili Yardımcısı Arıyor!

https://www.kariyer.net/is-ilani/media-markt-kurumsal-satis-yoneticisi-2007749