ING Bank, Kıdemli Sistem Yöneticisi Alımları Yapıyor!

0

ING Bank Banka İş ilanları kapsamında yer alan Ağ ve Güvenlik Kıdemli Sistem Yöneticisi pozisyonu bulunmaktadır.

ING Bank Deneyimli Personel Alımları Detayları

Yayımlanan ilana banka iş başvurusu yapacak adayların alanlarında en az 3 senelik deneyimleri olması istenmektedir. Bunların yanı sırada ek kriterle bulunmaktadır. Bunlardan biri ileri seviyede İngilizce bilgisidir. İngilizce bilgisi olmayan adayların banka iş başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Söz konusu banka personel alımları kapsamında tüm adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Bu bölümler; Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümleridir.

Yapılacak olan görevlere ilişkin olarak adayların analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmaları, değişime hızlı bir şekilde adapte olmayı başarabilmeleri, stresle başa çıkmayı öğrenmiş olmaları, zaman yönetiminde başarılı, planlama ve organizasyon yetkinliklerinin yüksek olması istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Ağustos 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

Adayların görev alacağı işler ise şu şekildedir;

  • ING Bank altyapısında yer alan LAN, WAN, Intranet, internet network birimlerinde banka minimum standartlarının ve endüstrinin kabul ettiği best practica’lerin uygulanması, temel metrikler ile ağ altyapısının izlenmesi, bunların takip edilmesi raporlarının çıkartılması,
  • Ağ erişimi ve yetkilendirme politikalarının yönetimi, uygulanması ve gerektiğinde raporlarının oluşturulması,
  • Ağ teknolojilerinin ve standartlarının implemantasyonu ve analizinin yapılması,
  • Network ve Güvenlik cihazlarının yönetimlerinin sağlanması,

Banka İş Başvurusu için Son Tarih Ne Zaman?

Son başvuru tarihi 26 Mayıs’tır. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Adaylar İstanbul ve İzmir’de görevlendirilecektir.

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-ag-ve-guvenlik-kidemli-sistem-yoneticisi-1930963
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.