Türk Ekonomi Bankası Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Personel Alacak

0

Türk Ekonomi Bankası, sene başından bu yana yürütmekte olduğu istikrarlı personel alımlarına aynı hızla devam etmekte ve Türkiye Geneli yeni çalışma arkadaşları almayı hedeflemektedir.

Bankacılık alanın da kariyeri planlayan en az lise mezunu adaylar arayan ve bu adayları kaliteli birer bankacı yapmayı hedefleyen TEB, yayınladığı birçok farklı banka iş ilanı ile yeni yüzler aradığını açıkladı.

Bankanın aktif olarak şuanda 60 dan fazla farklı pozisyon ve departman için iş ilanlarının yanı sıra deneyimsiz bankacı adayları için de ayrıca ilanlar yayınlamaktadır. Bu personel alımları kapsamında şuan da satış temsilcisi görevi için; Ankara, İzmir, İstanbul başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanında bulunan TEB şubelerinde görev alacak personeller alınacaktır.

Türk Ekonomi Bankası kişisel gelişime önem veren ve bu kapsamda eğitimlerle personelinin donanımlandıran bankalar arasında yer almaktadır. Müştelerine sunduğu kaliteli hizmet anlayışını kendi bünyesinde çalışan personelinede aynı şekilde sunmayı hedefleyen banka bu yönde çalışmalar yapmaktadır.

Bankaların iş ilanları içerisinde adayların yoğun olarak çalışmak için başvurduğu bankalar arasında yer alan TEB, gerek gördüğü departmanlar için ayrıca banka sınavları da düzenlemektedir. Ülkemizin köklü bankacılık kurumlarından Türk Ekonomi Bankası Türkiye Geneli personel alımı kapsamında, Lise, Önlisan ve Lisans mezunu adaylar için aşağıda bulunan satış pozisyonları için kısa vadede alımlar yapacağını bildirmektedir.

Bankanın iş ilanlarına başvurmak ve diğer ilanlar için bu bağlantıları kullanabilirsiniz;

http://www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi-is-ilanlari-c1126-p1370/?a=2

Denizli, İzmir, Bodrum Aktif Satış Temcilcisi Personel Alımı

Samsun Aktif Satış Temsilcisi Personel Alımı

İstanbul Aktif Satış Temsilcisi Personel Alımı

Bursa Saha Satış Temsilcisi Personel Alımı

Eskişehir Aktif Satış Temsilcisi Personel Alımı

Konya Aktif Satış Temsilcisi Personel Alımı

Ankara Aktif Satış Temsilcisi Personel Alımı

Trabzon Aktif Satış Temsilcisi Personel Alımı

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın