Ana Sayfa Diğer İş İlanları Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı!

Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı!

-

Gaziantep Üniversitesi personel alımları çerçevesinde sözleşmeli sağlık personelleri alınacağı duyurularak iş başvurusu için gereken şartlar da bildirildi.

Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Personeller Arıyor

Sözleşmeli kamu personel alımı ile toplam 101 kişi istihdam edilecektir. Rektörlük tarafından yapılan duyuruda istihdam edilecek olan yeni personellerin 80’inin hemşire, 1’inin sosyal çalışmacı, 18’inin sağlık teknikeri, 2’sinin de diğer sağlık personeli olacağı bildirildi. Kamu hemşire iş başvurusu yapmak isteyenlerin hemşirelik eğitimi veren 4 yıllık üniversite bölümlerinden ya da sağlık memurluğu bölümünden mezun olmaları, sosyal çalışmacı iş başvurusu yapacak olanların sosyal hizmetler ile ilgili bölümlerden mezun olmaları gerekmektedir. İşe alımı sağlanacak olan diğer sözleşmeli kamu personellerinin mezun olması istenen okullar gantep.edu.tr adresinde detaylı olarak belirtilmiştir. Haberimizin devamında kamu sağlık personel alımı ile ilgili tüm detaylar bulunmaktadır.

Kamu Sağlık Personel Alımı Şartları

Kamu sağlık personel alımı iş başvurusu yapmak isteyen adaylar aşağıdaki şartları taşımak durumundadırlar.

  • Devlet Memurları Kanunu’nun ilgili maddesinde yer alan genel şartlara uyuyor olmak
  • 2016 yılında KPSS sınavına girmiş olmak
  • Personel alınacak açık pozisyonlar için belirtilen fakülteleri bitirmiş olmak

Kamu iş başvurusu yapmak isteyen adaylar başvurularını Gaziantep Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapacaklardır. Posta yoluyla yapılan başvurular ve ulaştırılan başvuru evrakları kabul edilmeyecektir. Kamu sağlık personeli iş başvurusu yapacak olan kişilerin aşağıda belirtilen belgeleri de yerine getirmiş olmaları gerekiyor. Değerlendirmeye alınan başvurular sonucunda yedek ve asil üyeler belirlenecek ve gantep.edu.tr web adresinden açıklanacaktır.

Kamu Personel Alımından İstenen Belgeler

  • İnternet sitesinden alınacak başvuru formu
  • 2016 yılı KPSS sonuç belgesi
  • Diploma fotokopisi
  • Kimlik belgesi fotokopisi
  • 2 adet güvenlik soruşturması formu

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,264BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler